Apple prezentuje „oficjalną” stację dokującą do Apple Watcha

Apple prezentuje „oficjalną” stację dokującą do Apple Watcha

Apple prezentuje „oficjalną” stację dokującą do Apple Watcha
Michał Sokołowski
19.11.2015 16:29

Apple Watch to urządzenie wymagające codziennego ładowania akumulatora. Dedykowana stacja dokująca wydaje się więc być bardzo przydatnym dodatkiem, zwłaszcza że podłączony do niej zegarek prezentuje się znacznie bardziej elegancko niż z dodawanym do zestawu przewodem. Na rynku pojawiło się wiele rozwiązań firm trzecich. Dziś w końcu Apple zaprezentowało oficjalną stację dokującą do swojego zegarka.

350158570739951553

Nowa stacja przypomina mały, biały spodek. Pozwala ona na ustawienie Apple Watcha w dwóch pozycjach: płasko albo bokiem, by tarcza była widoczna, jeśli centralny element ładujący zostanie podniesiony. Zegarek w tej pozycji automatycznie przejdzie w specjalny tryb, w którym będzie można go zostawić przy łóżku i wykorzystać na przykład jako budzik. Magnesy przytrzymają zegarek na miejscu.

350158570740082625

Stację podłącza się za pomocą kabla Lightning, który dołączony jest do zestawu. Standardowy zasilacz Apple 5 W również jest obsługiwany.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Oczywiście nowa stacja dokująca kompatybilna jest zarówno z kopertą o wysokości 38 mm, jak i z 42 mm.

Niestety koszt akcesorium nie jest mały. Polska cena wynosi 379 zł. Stacja dostępna będzie w sprzedaży od najbliższego piątku w internetowym sklepie Apple, a także w salonach stacjonarnych.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)