Apple prezentuje „oficjalną” stację dokującą do Apple Watcha

Apple prezentuje „oficjalną” stację dokującą do Apple Watcha19.11.2015 16:29
Apple prezentuje „oficjalną” stację dokującą do Apple Watcha
Michał Sokołowski

Apple Watch to urządzenie wymagające codziennego ładowania akumulatora. Dedykowana stacja dokująca wydaje się więc być bardzo przydatnym dodatkiem, zwłaszcza że podłączony do niej zegarek prezentuje się znacznie bardziej elegancko niż z dodawanym do zestawu przewodem. Na rynku pojawiło się wiele rozwiązań firm trzecich. Dziś w końcu Apple zaprezentowało oficjalną stację dokującą do swojego zegarka.

350158570739951553

Nowa stacja przypomina mały, biały spodek. Pozwala ona na ustawienie Apple Watcha w dwóch pozycjach: płasko albo bokiem, by tarcza była widoczna, jeśli centralny element ładujący zostanie podniesiony. Zegarek w tej pozycji automatycznie przejdzie w specjalny tryb, w którym będzie można go zostawić przy łóżku i wykorzystać na przykład jako budzik. Magnesy przytrzymają zegarek na miejscu.

350158570740082625

Stację podłącza się za pomocą kabla Lightning, który dołączony jest do zestawu. Standardowy zasilacz Apple 5 W również jest obsługiwany.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Oczywiście nowa stacja dokująca kompatybilna jest zarówno z kopertą o wysokości 38 mm, jak i z 42 mm.

Niestety koszt akcesorium nie jest mały. Polska cena wynosi 379 zł. Stacja dostępna będzie w sprzedaży od najbliższego piątku w internetowym sklepie Apple, a także w salonach stacjonarnych.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)