Apple udostępnia kolejną wersję testową OS X El Capitan

Apple udostępnia kolejną wersję testową OS X El Capitan

Apple udostępnia kolejną wersję testową OS X El Capitan
Paweł Piskurewicz
01.09.2015 09:35, aktualizacja: 01.09.2015 09:51

Niespełna dwa tygodnie minęły od ostatniej aktualizacji wersji beta systemu OS X o nazwie El Capitan. Tyle czasu wystarczyło, aby Apple przygotowało kolejne edycje testowe swojego systemu, zarówno dla programistów jak i uczestników programu otwartych testów beta.

Niestety lista zmian wprowadzonych zarówno dla wersji deweloperskiej jak i publicznej nie jest znana. Możemy zakładać, że poprawiają one już znane błędy i przygotowują system do premiery, która prawdopodobnie nastąpi jesienią tego roku. Warto pamiętać, że aktualizacje w ramach publicznej bety, nie są tymi samymi jakie otrzymują programiści w ramach swojego programu testowego. Stąd też różnica w numeracji.

350141762049959873

Aby przystąpić do programu otwartych testów wersji beta należy zalogować się na specjalnie przygotowanej stronie beta.apple.com. Znajdziemy tam nie tylko instrukcje jak zdobyć wersję testową nowego systemu, ale również jak się do niej przygotować tworząc wcześniej kopię zapasową danych. Więcej o programie beta możecie przeczytać w naszym archiwalnym wpisie. Jeżeli jesteście już uczestnikami programu nowa, szósta wersja systemu powinna na Was czekać w sklepie App Store, a w przypadku programistów edycja ósma także na stronie centrum deweloperów Apple.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)