AppZapper 2.0 ze wsparciem dla Snow Leoparda

AppZapper 2.0 ze wsparciem dla Snow Leoparda

Redakcja
06.01.2010 18:08

AppZapper, aplikacja upraszczająca usuwanie programów w systemach Mac OS X, doczekała się wersji zoptymalizowanej pod kątem najnowszego Snow Leoparda. Do dyspozycji użytkowników, oprócz uatrakcyjnionego interfejsu, oddano również szereg nowych funkcji. Aplikacji o funkcjonalności AppZappera jest dostępnych sporo jednak program ten wyróżnia wyjątkowo przyjazny interfejs.

AppZapper umożliwia wygodne kasowanie aplikacji – wystarczy jedynie przenieść program na zasadzie „Przeciągnij i Upuść” do specjalnego okna i kliknąć przycisk ZAP. Narzędzie automatycznie wykrywa resztę powiązanych z niechcianą aplikacją plików i umożliwia ich usunięcie.

W najnowszej wersji AppZapper użytkownicy będą mogli skorzystać z nowej funkcji o nazwie Hit List, która umożliwia wybieranie niechcianych aplikacji z listy. Co więcej, poprawiono również opcję My Apps, wyświetlającą wszystkie zakupione przez użytkownika programy na specjalnych kartach. Teraz, można do nich dodawać specjalne informacje dotyczące np. licencji.

Przy okazji warto również wspomnieć o innej aplikacji charakteryzującej się podobną funkcjonalnością – AppCleaner w wersji 1.2.2. Dodawanie programów przeznaczonych do usunięcia również odbywa się tu na zasadzie „Przeciągnij i Upuść”. Narzędzie skanuje następnie dysk twardy w poszukiwaniu powiązanych z nimi plików i automatycznie je usuwa. AppCleaner dostępny jest w polskiej wersji językowej, a co niemniej ważne jest w przeciwieństwie do AppZappera bezpłatny.

Do uruchomienia AppZappera niezbędny jest system Mac OS X w wersji 10.6.2 lub nowszej. AppCleaner potrzebuje systemu oznaczonego numerem minimum 10.4. Obie aplikacje pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Narzędzia -> Inne narzędzia.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)