Arctic Combat na weekend

Redakcja

08.03.2013 19:20, aktual.: 11.03.2013 17:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Arctic Combat - sieciowy, militarny FPS przenoszący nas do niedalekiej przyszłości i oparty fabułą o fikcyjny konflikt pomiędzy dwiema potężnymi frakcjami, Allied Forces (AF) pod przewodnictwem Stanów Zjednoczonych oraz Red Star Alliance (RSA) kierowaną przez Rosję. Obie strony rywalizują o przejęcie władzy nad drogocennymi złożami usytuowanymi na terenach Arktyki.

Tytuł ten, zresztą jak większość gier tego gatunku, przesycony jest aspektami taktycznymi. Oprócz zręczności, dobrej orientacji w terenie i celnego oka, nie bez znaczenia okaże się umiejętność przewidywania i podejmowania szybkich, trafnych decyzji. Bardzo ważną cechą, którą również będziemy musieli wykazać się na polu walki, to fachowa i umiejętna współpraca w ramach jednego zespołu.

Arctic Combat cechuje się dużym potencjałem i możliwościami zarządzania postacią. Oprócz rozbudowanych opcji kreowania samego profilu gracza oddano nam do dyspozycji szereg opcji, dzięki którym możemy wpływać na najdrobniejsze elementy bogatego wyposażenia i uzbrojenia. Gra posiada również specjalny sklep, w którym możemy unowocześniać nasz ekwipunek i uzbrojenie.

Zaawansowana sceneria, dynamiczna akcja urozmaicona bogatymi krajobrazami i świetnie dopracowanymi mapami, różnorodność broni oraz brak monotonii z pewnością nie pozwolą nikomu nudzić się przy tej pozycji.

Grę Arctic Combat można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> FPS.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Hawken na weekend
Rafał Szramowiat
Happy Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Infinity Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (15)