Arduino, Raspberry Pi i druk 3D na jednej imprezie – Fre3Make w Gdyni

Arduino, Raspberry Pi i druk 3D na jednej imprezie – Fre3Make w Gdyni

Arduino, Raspberry Pi i druk 3D na jednej imprezie – Fre3Make w Gdyni
29.09.2014 11:34, aktualizacja: 29.09.2014 11:57

Budujesz urządzenia elektroniczne na bazie Raspberry Pi, Arduino, AVR lub podobnych? Korzystasz z drukarki 3D? Obrabiarek CNC? A może chcesz zacząć przygodę z robotyką?

Osoby, które odpowiedziały „tak” na któreś z powyższych pytań, powinny zarezerwować sobie czas 25 października. Tego dnia w Gdyni odbędzie się spotkanie integrujące społeczność entuzjastów tworzenia i konstruowania elektroniki i robotów, a także fabrykacji i techniki z tym związanej. To wydarzenie jest świetną okazja dla osób planujących rozpoczęcie przygody elektroniką w duchu openhadware, by zdobyć wiedzę i kontakty z ludźmi o tych samych zainteresowaniach. Fre3Make, czyli Trójmiejskie forum twórców domowej elektroniki i fabrykacji, to połączenie trzech znanych na całym świecie imprez – Raspberry Jam i Arduino Day – oraz Dni druku 3D.

Obraz

Fre3Make odbędzie się w godzinach 9-17 na terenie Nowych Prototypowni Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego, przy Alei Zwycięstwa 96/98 w Gdyni. Agenda jeszcze nie została ułożona, ale w planie jest seria prelekcji, prezentacje projektów i konkursy.

Dla twórców, którzy będą chcieli pochwalić się swoimi projektami, przygotowane będą specjalne stanowiska, na których będą mogli bezpiecznie prezentować swoje drukarki 3D, frezarki, wycinarki, roboty oraz układy elektroniczne. Zainteresowani wystawieniem swoich dzieł mogą zgłosić się pisząc na adres: kontakt@fre3make.pl (w wiadomości należy krótko opisać projekt oraz załączyć zdjęcie) lub wypełniając formularz na stronie wydarzenia.

Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)