Arrow Launcher 3.0 – najnowszy pomysł Microsoftu na wygląd Androida

Arrow Launcher 3.0 – najnowszy pomysł Microsoftu na wygląd Androida
Oskar Ziomek

28.02.2017 22:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Launcher Microsoftu kierowany do użytkowników Androida, w Sklepie Play cieszy się dużą popularnością i wysokimi ocenami. Może stanowić naprawdę dobrą alternatywę dla fabrycznych nakładek. Ostatnio Microsoft zdecydował się wypuścić jego najnowszą edycję: Arrow Launcher w wersji 3.0 jest już dostępny w stabilnej wersji i jak twierdzi producent, stanowi największą jak dotąd aktualizację. Przyjrzyjmy się, jakie przynosi zmiany.

Główne nowości są dwie. Pierwsza to możliwość aktywacji opcji przewijania w pionie na ekranach pulpitu, by w efekcie jednym gestem przenosić się z widoku aplikacji do nowego ekranu z podglądem widżetów. To oczywiście jedynie proponowane zastosowanie: dwa przewijane w pionie ekrany można dowolnie zagospodarować, również skrótami do aplikacji.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Druga dodana funkcja obejmuje natomiast nowy podgląd najważniejszych zdarzeń i przydatnych skrótów, którego zawartość można przypinać do ekranów głównych (analogicznie jak widżety). Ułatwi to szybsze znajdowanie ich zawartości: zamiast przewijać kolejne ekrany do maksymalnie lewego, gdzie znajduje się cały panel z informacjami, będziemy mogli wybrane jego fragmenty umieścić na innych pulpitach i przede wszystkim szybciej skorzystać na przykład z ulubionych aplikacji czy listy ostatnich zdarzeń.

Jak zwykle przy okazji tego rodzaju aktualizacji, nie zabrakło również innych drobnych zmian i poprawek błędów. Microsoft reklamuje swój produkt jako połączenie produktywności i stylu – czy Wasze wrażenia są podobne i utożsamiacie się z wysokimi notami, jakie widnieją w Sklepie Play?

Arrow Launcher znajdziecie oczywiście w naszej bazie oprogramowania na Androida.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (60)