r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Arrow Launcher 3.8.0.35424

Strona główna Android Personalizacja Launchery

Arrow Launcher to już kolejny produkt od Microsoftu, który ma nam pomóc w personalizacji systemu Android. Tym razem jak sama nazwa wskazuje zastępuje domyślny launcher.

Galeria programu

Program uruchamiający przygotowany przez firmę Microsoft nie jest tak rozbudowany, jak niektórzy konkurenci pokroju Nova Launcher czy Apex, ale za to już na samym początku oferuje spójny interfejs i kilka przydatnych na co dzień funkcji. Całość została podzielona domyślnie na trzy ekrany główne (możemy to zmienić). Pierwszy zawiera listę ostatnich i najczęściej uruchamianych aplikacji. Dzięki nim jesteśmy w stanie dostać się do nich przy pomocy zaledwie jednego dotknięcia ekranu.

Pulpit położony z prawej strony wyświetla listę ostatnich połączeń i wiadomości. Jego zadaniem jest umieszczenie w jednym miejscu częstych kontaktów. Skróty umieszczone w prawym górnym rogu pozwalają na szybkie uruchamianie dialera i pełnej listy kontaktów. Skrajnie prawy pulpit (który domyślnie jest niewidoczny) to prosta aplikacja do organizowania zadań. Użytkownik może dodawać do listy kolejne zadania do wykonania, edytować je i oznaczać jako ulubione. Dodatkiem jest możliwość dodania przypomnień, a także opcjonalnie wyświetlana lista zadań już wykonanych. Nie znajdziemy tu zaawansowanych opcji jak w przypadku np. Wunderlist, niemniej dla niektórych osób może to być opcja w zupełności wystarczająca, ale co najważniejsze, niezwykle szybka i podręczna.

Z lewej strony znajdziemy spis ostatnio otwieranych aplikacji oraz plików. Kliknięcie głównego przycisku na docku powoduje wyświetlenie listy zainstalowanych aplikacji. Ta jest pionowa i grupowana alfabetycznie, co może przypominać nieco rozwiązanie stosowane w np. Windows Phone. Oczywiście dostępna jest także wyszukiwarka ułatwiająca znalezienie danego programu. Ustawienia nie są zbyt bogate, pozwalają na wybranie tapety i ewentualną zmianę programu uruchamiającego na inny (to duży plus, twórcy tego typu programów najczęściej zupełnie o tym zapominają). Całość robi dobre wrażenie, choć zarazem nie pozwala na personalizację interfejsu.

Jest też specjalne menu ukryte pod dolną krawędzią. Przypomina rozwiązanie znane z iOS. Z jego poziomu mamy dostęp do skrótów latarki, orientacji ekranu czy też Wi-Fi, a także najczęściej używanych aplikacji. Ich zakres możemy edytować. Tutaj także możemy przejść do ustawień launchera. Niestety program nie wspiera języka polskiego. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Arrow Launcher z przydatnymi nowościami w wersji beta

11
OPROGRAMOWANIE 05.07.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Jeden z lepszych launcherów na Androida, Arrow Launcher, otrzymał nowe funkcje. Obecnie nimi mogą cieszyć się użytkownicy beta wersji. Zmiany nie są wielkie, ale przekładają się na zwiększenie komfortu korzystania z launchera Microsoftu. Uaktualnienie wprowadza nowości w zarządzaniu kontaktami, zmiany na stronie z ustawieniami, nowe funkcje wyszukiwania oraz nowe okno logowania dla nowych użytkowników. Dzięki usprawnionej integracji kontaktów połączymy teraz różne kontakty i usuniemy duplikaty kont w karcie People. W sekcji z aktualnymi wiadomościami dostępne jest logo wydawcy. Z kolei…

Arrow Launcher: obsługa Android for Work już w kanale beta

23
OPROGRAMOWANIE 26.04.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Chociaż ostatnia, i jak dotąd największa, aktualizacja androidowego launchera od Microsoftu miała miejsce zaledwie tydzień temu, producent nie przestaje pracować nad jego udoskonalaniem. W wersji dla betatesterów, Arrow Launcher otrzymał właśnie aktualizację, w której znaleźć można kilka ciekawych nowości, łącznie ze wsparciem dla Android for Work na czele. To funkcja, która pozwoli łatwo odseparować w smartfonie aplikacje prywatne od wykorzystywanych w pracy, także tworząc ich odrębne instancje w izolowanych piaskownicach. Dzięki temu, zamiast drugiego firmowego telefonu, wykorzystywać…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
majka420   4 #1 07.07.2017 12:20

Bardzo fajny launcher szybciutko uruchamia wiadomości i Kontakty co mój TouchWiz się z tym grzebał.
Wie ktoś jak zmienić ikony z wysuwanego paska od dołu i czy da się zmienić żeby włączając transmisję danych z dolnego paska uruchamiał się od razu a nie odsyłał do Ustawień?
Szkoda, że nie ma języka polskiego

Autor edytował komentarz w dniu: 07.07.2017 12:34
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.