r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Arrow Launcher 3.1.0.31459

Strona główna Android Personalizacja Launchery
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Arrow Launcher to już kolejny produkt od Microsoftu, który ma nam pomóc w personalizacji systemu Android. Tym razem jak sama nazwa wskazuje zastępuje domyślny launcher.

Galeria programu

Program uruchamiający przygotowany przez firmę Microsoft nie jest tak rozbudowany, jak niektórzy konkurenci pokroju Nova Launcher czy Apex, ale za to już na samym początku oferuje spójny interfejs i kilka przydatnych na co dzień funkcji. Całość została podzielona domyślnie na trzy ekrany główne (możemy to zmienić). Pierwszy zawiera listę ostatnich i najczęściej uruchamianych aplikacji. Dzięki nim jesteśmy w stanie dostać się do nich przy pomocy zaledwie jednego dotknięcia ekranu.

Pulpit położony z prawej strony wyświetla listę ostatnich połączeń i wiadomości. Jego zadaniem jest umieszczenie w jednym miejscu częstych kontaktów. Skróty umieszczone w prawym górnym rogu pozwalają na szybkie uruchamianie dialera i pełnej listy kontaktów. Skrajnie prawy pulpit (który domyślnie jest niewidoczny) to prosta aplikacja do organizowania zadań. Użytkownik może dodawać do listy kolejne zadania do wykonania, edytować je i oznaczać jako ulubione. Dodatkiem jest możliwość dodania przypomnień, a także opcjonalnie wyświetlana lista zadań już wykonanych. Nie znajdziemy tu zaawansowanych opcji jak w przypadku np. Wunderlist, niemniej dla niektórych osób może to być opcja w zupełności wystarczająca, ale co najważniejsze, niezwykle szybka i podręczna.

Z lewej strony znajdziemy spis ostatnio otwieranych aplikacji oraz plików. Kliknięcie głównego przycisku na docku powoduje wyświetlenie listy zainstalowanych aplikacji. Ta jest pionowa i grupowana alfabetycznie, co może przypominać nieco rozwiązanie stosowane w np. Windows Phone. Oczywiście dostępna jest także wyszukiwarka ułatwiająca znalezienie danego programu. Ustawienia nie są zbyt bogate, pozwalają na wybranie tapety i ewentualną zmianę programu uruchamiającego na inny (to duży plus, twórcy tego typu programów najczęściej zupełnie o tym zapominają). Całość robi dobre wrażenie, choć zarazem nie pozwala na personalizację interfejsu.

Jest też specjalne menu ukryte pod dolną krawędzią. Przypomina rozwiązanie znane z iOS. Z jego poziomu mamy dostęp do skrótów latarki, orientacji ekranu czy też Wi-Fi, a także najczęściej używanych aplikacji. Ich zakres możemy edytować. Tutaj także możemy przejść do ustawień launchera. Niestety program nie wspiera języka polskiego. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Arrow Launcher 3.0 – najnowszy pomysł Microsoftu na wygląd Androida

60
OPROGRAMOWANIE 28.02.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Launcher Microsoftu kierowany do użytkowników Androida, w Sklepie Play cieszy się dużą popularnością i wysokimi ocenami. Może stanowić naprawdę dobrą alternatywę dla fabrycznych nakładek. Ostatnio Microsoft zdecydował się wypuścić jego najnowszą edycję: Arrow Launcher w wersji 3.0 jest już dostępny w stabilnej wersji i jak twierdzi producent, stanowi największą jak dotąd aktualizację. Przyjrzyjmy się, jakie przynosi zmiany. Główne nowości są dwie. Pierwsza to możliwość aktywacji opcji przewijania w pionie na ekranach pulpitu, by w efekcie jednym gestem przenosić się z widoku aplikacji do…

Microsoft dopieszcza Androida. Przetestuj nową wersję Arrow Launcher

62
OPROGRAMOWANIE 22.08.2016 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Microsoft ma własny mobilny system operacyjny. Mimo tego, ostatnio woli rozwijać oprogramowanie na konkurencyjne systemy. Nie powinno to dziwić, w końcu tylko tam może dotrzeć do odpowiednio dużego grona odbiorców. Arrow Launcher dla Androida właśnie dostał pokaźną aktualizację, dzięki której wygląda dojrzalej od interfejsu Windows 10 Mobile. W Redmond tak polubili Androida, że oprócz typowych aplikacji, takich jak Word, Excel czy OneDrive, postanowili wydać własnego launchera. Arrow charakteryzuje się prostotą, spójnym interfejsem i funkcjami, które jak najbardziej zasługują na uwagę.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.