ArtRage dla Androida na razie tylko dla GALAXY Note 4, reszta musi poczekać

ArtRage dla Androida na razie tylko dla GALAXY Note 4, reszta musi poczekać

21.10.2014 16:12

Popularny program do malowania na komputerze – ArtRage – doczekał się wersji dla Androida. Na razie jednak nie znajdziemy go w Google Play. Firmie Samsung udało się zabezpieczyć dostępność aplikacji na wyłączność dla urządzeń GALAXY. Pozostali użytkownicy będą mogli zdobyć ArtRage dla Androida za kilka miesięcy.

Bo Paweena, ArtRage dla Androida, farby olejne
Bo Paweena, ArtRage dla Androida, farby olejne

ArtRage to jeden z popularniejszych programów, symulujących zachowanie naturalnych narzędzi malarskich. Wersja dla komputerów ma grono oddanych miłośników, wydanie dla iOS, rozwijane od 2011 roku, zbiera bardzo dobre oceny. Wersja dla Androida również zapowiada się bardzo dobrze – została wyposażona w interfejs bardzo przypominający wersję dla komputerów, a liczbę warstw i pozycji w historii ogranicza tylko dostępna pamięć urządzenia.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W palecie narzędzi znajdziemy farby olejne z możliwością rozmazywania, akwarele z zaimplementowaną dynamiką płynów, aerograf, szpachelkę, wałek i tubki z farbą do nakładania grubszych warstw, piórko rozpoznające siłę nacisku, realistyczne ołówki, kredę, kredki, pastele, gumkę, brokat i gloop pen. Ustawienia każdego z narzędzi można dostosować do aktualnych potrzeb, można także zapisywać ustawienia do ponownego wykorzystania. Przy tworzeniu obrazu można wybrać także teksturę papieru. Obrazy można udostępnić w serwisach PEN.UP, deviantArt, Facebook, Twitter, i Flickr, a także wysłać pocztą elektroniczną i zapisać na Dropboksie.

Aplikacja jest już dostępna za darmo tylko dla posiadaczy GALAXY Note 4 i GALAXY Edge za pośrednictwem GALAXY Gifts. Jako że aplikacja została przygotowana specjalnie dla tych urządzeń, wykorzysta możliwości rysika S Pen, jak siła nacisku i dodatkowy przycisk. Na innych urządzeniach firmy Samsung z systemem Android będzie można kupić tę aplikację w sklepie Samsunga za 4,99 dolara. Cena ta nie ulegnie zmianie i będzie obowiązywać również po udostępnieniu aplikacji w innych sklepach dla innych urządzeń. ArtRage dla Androida będzie dostępny na początku przyszłego roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)