Ashampoo Burning Studio 20 – jubileuszowa wersja spełnia życzenia użytkowników

Ashampoo Burning Studio 20 – jubileuszowa wersja spełnia życzenia użytkowników

Ashampoo Burning Studio 20
Ashampoo Burning Studio 20
11.12.2018 15:15, aktualizacja: 11.12.2018 17:11

Program do nagrywania, kopiowania i konwertowania płyt CD, DVD i Blu-ray, Ashampoo Burning Studio, został wydany w jubileuszowej wersji 20. To specjalne wydanie, w którym wprowadzone zostały nowości sugerowane przez użytkowników.

Nowa wersja programu ułatwia tworzenie kopii zapasowych danych i przypomina w regularnych odstępach o takiej potrzebie. Nowy menedżer kopii zapasowych dostał wygodną listę wszystkich kopii i pozwala szybko je aktualizować. Kopie zapasowe są kompresowane, mogą być chronione hasłem i w razie potrzeby dzielone na więcej niż jeden nośnik. Twórcy programu zadbali też o ergonomię interfejsu, przygotowali jasny i ciemny motyw i dopracowali program tak, by szybko rozwiązywał popularne problemy. Skórka z wysokim kontrastem sprawi, że osoby o słabszym wzroku bez wysiłku mogą korzystać z tego programu.

Obraz
Obraz

Edytor okładek i wkładek do płyt zawsze był mocną stroną tego programu, a w wersji 20 został zmodyfikowany, by podstawowe ustawienia były łatwiej dostępne. Kreator prowadzi nas krok po kroku przez proces projektowania okładki i automatycznie generuje listy utworów. Szczegóły można dopracować samodzielnie. Programem powinni zainteresować się też kierowcy, którzy nagrywają sobie własne składanki do samochodu. Dzięki ponad 1600 predefiniowanym ustawieniom dla różnych modeli odtwarzaczy możemy uniknąć nieprzyjemności typu brak możliwości odtworzenia danego formatu, nierówna głośność lub zmieniona kolejność ścieżek na nagranych płytach. Program zadba nawet o ciągłość między kilkoma płytami w zmieniarkach.

Ashampoo Burning Studio 20 można testować przez 30 dni za darmo. Wersję próbną znajdziecie w naszej bazie programów, można ją uruchomić na Windowsie 7, 8 i 10. Pełna wersja kosztuje 50 dolarów, aktualizacja z poprzednich wydań zaś tylko 15 dolarów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (41)