Ashampoo Burning Studio Ashampoo Burning Studio 22.0.0

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ashampoo Burning Studio 22 to aplikacja przeznaczona do nagrywania wielu rodzajów płyt CD/DVD/Blu-ray i przygotowywania innych nośników danych.

Program posiada takie funkcje jak nagrywanie, tworzenie i edycja obrazów ISO, BIN i ASHDISK, kasowanie nośników wielokrotnego zapisu (CD-RW, DVD-RW), kopiowanie rożnych rodzajów płyt, tworzenie filmów (VideoCD, Video DVD, Video VCD/SVCD), płyt muzycznych (Audio CD, MP3, WMV). Ashampoo Burning Studio oferuje dodatkowo funkcję tworzenia i przywracania kopii bezpieczeństwa danych znajdujących się na dysku twardym z możliwością ich szyfrowania i kompresowania oraz wygodne tworzenie pendrive'ów z muzyką do samochodowych zestawów audio.

Ashampoo Burning Studio 22 pozwala także tworzyć i nagrywać obrazy ISO, CUE/BIN oraz pracować w oparciu o własny format zapisu danych – ASHDISC. Dodatkowo autorzy wyposażyli program w moduł odpowiedzialny za tworzenie i drukowanie etykiet (na papierze lub bezpośrednio na płycie wykorzystując technologię LightScribe) oraz opcję tworzenia i przywracania kopii bezpieczeństwa danych znajdujących się na dysku twardym z możliwością ich szyfrowania i kompresowania.

Program oferuje też funkcję ochrony danych przed zarysowaniem. Zastosowano sprytne rozwiązanie – dane są powielane i rozpraszane na płycie. Kosztem większego zużycia miejsca, mamy pewność, że wbudowane narzędzie do odzyskiwania takich zdanych zdoła fragmenty odczytać i scalić, nawet przy bardzo porysowanej płycie.

Obsługa programu jest bardzo prosta i ogranicza się w większości do wskazania danych (pliki, foldery), które mają zostać nagrane na napęd przenośny. Program oferuje dodatkowo funkcję rippowania płyt muzycznych do formatu MP3.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Szybkość, prosta obsługa, wiele opcji nagrywania
Nachalne reklamy
ocena użytkownika
17.04.2017 20:09 • Recenzja do wersji 18.0.4

Ashampoo Burning Studio - jeden z najlepszych programów do nagrywania płyt. Nie jest takim kombajnem jak Nero, a zawiera wiele przydatnych funkcji z kreatorem okładek, edytorem wideo i audio na czele. Działa szybko, a z obsługą poradzi sobie każdy użytkownik komputera. Jedyną adą są stałe i nachalne reklamy producenta. Polecam

Prosty i czytelny interfejs, dużo opcji, szybkość nagrywania, język polski.
Brak.
ocena użytkownika
05.02.2017 10:19 • Recenzja do wersji 18.0.3

Ashampoo Burning Studio, znany i popularny program do wypalania płyt. Prócz tego zawiera edytor do projektowania okładek płyt, generator pokazów zdjęć, moduł do edycji wideo i nie tylko. Program jest banalnie prosty w obsłudze, każdy się w nim odnajdzie, jest oczywiście po polsku. Stabilny i szybki program do nagrywania płyt.