Ashampoo Burning Studio 2019 za darmo dla naszych czytelników

Ashampoo Burning Studio 2019 za darmo dla naszych czytelników
Ashampoo Burning Studio 2019 za darmo dla naszych czytelników

20.12.2018 15:28, aktual.: 19.03.2020 11:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do Bożego Narodzenia jeszcze kilka dni, ale już mamy prezent dla naszych czytelników – licencje na program Ashampoo Burning Studio w wersji 2019. Jeśli pobierzecie instalator z naszej bazy programów, możecie korzystać z niego bez opłat. Licencja nie obejmuje jedynie zastosowań komercyjnych.

Ashampoo Burning studio to uniwersalny program do nagrywania i kopiowania płyt CD, DVD i Blu-ray. Znajdziemy w nim wszystkie niezbędne narzędzia, by przygotować płytę z muzyką, DVD z własnymi filmami lub kopie zapasowe swoich danych. Ponadto program pozwoli przygotować interaktywne menu dla DVD, naklejki lub nadruki na płyty, okładki i wkładki do pudełek. Mamy tu do dyspozycji intuicyjne narzędzia, a cały proces jest wygodny i czytelnie przedstawiony.

Instalator, który pobierzecie z naszej bazy programów, pozwala korzystać z Ashampoo Burning Studio 2019 przez 10 dni i sprawdzić jego możliwości. By uzyskać własną, darmową licencję do zastosowań niekomercyjnych, należy zalogować się w programie na swoje konto Ashampoo.

Obraz

Osobista licencja na program zostanie na stałe przypisana do konta i w każdej chwili możemy odzyskać z niego swój klucz licencyjny.

Obraz

Być może pamiętacie, że niedawno informowałam o premierze programu Ashampoo Burning Studio 20. Nowsza wersja została wydana 11 grudnia 2018 roku. Z ważniejszych nowości w jubileuszowej wersji 20 należy wymienić menedżera kopii zapasowych, który przypomni o potrzebie przygotowania i nagrania kolejnego backupu w wyznaczonych odstępach czasowych. Zmienił się też wygląd edytora okładek, a korzystając z programu, możemy wybrać ciemną lub jasną skórkę.

Osobista licencja na Ashampoo Burning Studio 2019 uprawnia oczywiście do kupna aktualizacji na wersję 20 ze zniżką.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (82)