Ashampoo Movie Studio 2013 — pobierz za darmo w ciągu 24 godzin

Kuba Pawlak

31.07.2013 13:30, aktual.: 01.08.2013 09:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Ashampoo udostępniła specjalnie dla czytelników naszego portalu darmową wersję komercyjnej aplikacji do edycji i montażu wideo — Ashampoo Movie Studio 2013. Program oferuje wszystkie funkcje niezbędne do produkcji amatorskich materiałów wideo.

Oprogramowanie wyposażone zostało w narzędzia, umożliwiające wygodne przycinanie filmików, usuwanie zbędnych reklam czy też nakładanie na obraz napisów. Z jego pomocą połączymy wiele klipów w jeden dłuższy film, wzbogacimy go o podkład dźwiękowy, zastosujemy wbudowane efekty przejść, a także skorzystamy z gotowych tematów. Praca z Ashampoo Movie Studio opiera się na osi czasu, na której umieszczamy wybrane elementy. Wszystkie dostępne w narzędziu komponenty oferowane są w gotowej, predefiniowanej postaci, niewymagającej od użytkownika zbędnej konfiguracji.

Obraz

Na dalszych etapach produkcji wideo wybieramy rozdzielczość materiału (dostępne ustawienia dla telefonów/smartfonów, TV, DVD, HD 720p oraz Full HD 1080p), jego jakość i lokalizacje, w której zostanie zapisany. Ashampoo Movie Studio stworzony został z myślą o początkujących użytkownikach, nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a cały proces obróbki i montażu opiera się na wbudowanym kreatorze.

Narzędzie obsługuje takie formaty wejściowe jak 263, 264, ASF, ASX, AVI, H261, H263, H264, M1V, M2T, M2V, MP2V, MPA, MPE, MPEG, MPEGTS, MPG, MPV2, VC1, WEBM, WMV, WMX, WTV, WXV. Gotowe projekty zapiszemy do plików AVI, WMV, MPG lub wyeksportujemy do formatów AVI, MPEG-2, WMV, DVD oraz Blu-ray.

Darmową wersje programu Ashampoo Movie Studio 2013 1.0.0.49 można pobrać z naszego serwisu w dziale Programy → Multimedia → Tworzenie i edycja wideo. Akcja zakończy się jutro o godzinie 14:00.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (30)
Zobacz także