Ashampoo Music Studio 2013 za darmo dla Czytelników tylko przez 24 godziny

Ashampoo Music Studio 2013 za darmo dla Czytelników tylko przez 24 godziny

20.05.2013 15:01

Ashampoo Music Studio 2013 to narzędzie dla systemu Windows, umożliwiające kompleksowe zarządzanie biblioteką materiałów audio oraz podstawową obróbkę. Z jego pomocą zgramy z płyt audio ulubione piosenki, ułożymy własne składanki i stworzymy okładki dla naszych krążków.

Podobnie jak w przypadku pozostałych produktów firmy Ashampoo program ten oferuje miły dla oka interfejs, w którym poszczególne funkcje dostępne są z poziomu specjalnych modułów. Znajdziemy wśród nich takie, które pozwolą nam szybko i wygodnie zapisać na lokalnym dysku pliki z muzyką z płyty CD, wypalić na nośniku kompilacje z muzyką w formacie MP3, WMA lub innym, zarejestrować dźwięk przy użyciu mikrofonu lub każdego urządzenia podłączonego do komputera przez wejście liniowe, modyfikować i konwertować muzykę, a także przechwycić ścieżkę dźwiękową z filmów.

Obraz

Ashampoo Music Studio 2013 wyposażony został dodatkowo w narzędzie do sortowania multimediów z funkcją automatycznego przenoszenia plików i zmiany ich nazw, a także kreowania okładek dla naszych ulubionych albumów. W przypadku tego ostatniego do dyspozycji użytkownika pozostaje kilka różnych formatów okładek (CD, DVD lub własne), które można potem wydrukować.

Firma Ashampoo udostępnia program Music Studio 2013 za darmo dla naszych Czytelników. Przez najbliższe 24 godziny można go pobrać za darmo z naszego portalu w dziale Programy → Multimedia → Obróbka i konwersja audio.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)