Ashampoo Music Studio 7: uporządkuj muzykę, bądź DJ-em i zgarnij licencję!

Ashampoo Music Studio 7: uporządkuj muzykę, bądź DJ‑em i zgarnij licencję!

Ashampoo Music Studio 7: uporządkuj muzykę, bądź DJ-em i zgarnij licencję!
01.09.2017 16:29, aktualizacja: 04.09.2017 14:41

Aktualizacja Klucze licencyjne do Ashampoo Music Studio 7 trafiają do użytkowników (w kolejności alfabetycznej): adamk1985, alli, Anonimito, bari4, Canaris1978, cmelak, Dimatheus, djfoxer, edelmann, ElninioPL, epdf, htc.marcin.paczkowski, lordjahu, Madiator2011, Meszuge, patryknum, rjakrower, rytwinskim, SebaKomp, Szadzio, Tadek59, Tomi915, Toscior, TrustNoOne oraz WODZU. Szczególne podziękowania dla djfoxera, który zachwycił mongolskim hiphopem.

Muzyka w większym lub mniejszym stopniu jest częścią życianiemal każdego – dlatego też Ashampoo chce polecić oznaczonenumerem 7 wydanie swojego Music Studio niemal każdemu. Choć jegopodstawowym zastosowaniem jest budowanie, zarządzanie iudostępnianie swojej kolekcji muzyki, to potrafi o wiele więcej –przydać się może nawet tym, którzy muzykę chcą tworzyć.Chcecie się sami przekonać? Mamy dla Was 25 licencji do rozdania naten ciekawy program.

Jak wspomnieliśmy, na podstawowym poziomie Ashampoo Music Studio7 posłuży do zgrywania utworów z płyt CD i budowania z nichswoich cyfrowych kolekcji (tak, nawet w erze Spotify są tacy, którzykupują płyty, bo np. lubią materialne nośniki). Zgrywanie utworówoznacza jednak znacznie więcej niż tylko przerzucenie wszystkichścieżek WAV i zgranie ich do folderu jako MP3. Tutaj możemy wybraćścieżki do zgrania, zdefiniować ustawienia jakości, ustalićschemat nazewnictwa plików i automatycznie uzupełniać tagi.

Obraz

W najnowszej wersji programu dodano też obsługę formatówAAC/M4A, można więc za jego pomocą konwertować muzykę z iTunes,także do formatów bezstratnych.

Pozyskanie utworu nie będzie stanowiło problemu nawet przyzgrywaniu ścieżek na żywo – program wykrywa przerwy, dzielipliki i nagrywa je w wybranym formacie. Użytkownik może oczywiściekontrolować czułość tego automatycznego wykrywania przerw.

Obraz

Program pomoże w naprawianiu plików naszej muzycznej kolekcji –jednym kliknięciem znajdziemy pliki o błędnych rozszerzeniach czyniewłaściwych tagach, znormalizujemy poziom głośności. Możemyteż przygotować okładki dla płyt, wyciągnąć ścieżki muzycznez ulubionych klipów wideo, przygotować playlisty, a nawet składankęna następną imprezę.

Obraz

Na bardziej zaawansowanym poziomie Ashampoo Music Studio 7 możeposłużyć jako narzędzie dla DJ-ów (przynajmniej tych, którzymają komputer z Windowsem). Zawiera bowiem też edytor ścieżekpozwalający je dowolnie modyfikować i miksować do trzech ścieżekjednocześnie, z pomocą inteligentnych znaczników i graficznegokorektora. Możemy też dodawać efekty, przejścia i tworzyć własnemiksy, a potem eksportować to wszystko na wskazane urządzenia.

Wersję testową tego ciekawego narzędzia znajdziecie w naszejbazieoprogramowania. Licencja kosztuje obecnie 85 zł, alezainteresowani mogą ją u nas uzyskać za darmo. Warunki są dośćproste: w komentarzu napiszcie coś o swojej ulubionej muzyce –zespole, wykonawcy, kompozytorze, utworze. Jak zachęcilibyścieprzyjaciela do wysłuchania tego, co Wam się podoba?

25 autorów najciekawszych komentarzy nagrodzimy licencją naAshampoo Music Studio 7. Na wasze wpisy czekamy do najbliższejniedzieli, do godziny 23:59. Wyniki już w poniedziałek.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (56)