Ashampoo Photo Mailer — szybki sposób na wysłanie zdjęć

Ashampoo Photo Mailer — szybki sposób na wysłanie zdjęć

Kuba Pawlak
20.03.2013 13:06

Firma Ashampoo udostępniła dzisiaj stabilną wersję, swojej najnowszej aplikacji przeznaczonej do prostego dzielenia się fotografiami z najbliższymi — Ashampoo Photo Mailer.

Ashampoo Photo Mailer to aplikacja stworzona z myślą o użytkownikach, którzy często wysyłają zdjęcia i grafikę za pośrednictwem poczty elektronicznej. Korzystając z programu nie będziemy musieli się już martwić o dołączane do wiadomości e-mail załączniki, wysyłanie plików do serwisów hostingowych, serwerów FTP itp. Narzędzie pełni w systemie funkcję pewnego rodzaju klienta pocztowego (chociaż nim nie jest), który wyspecjalizowany został do przygotowywania oraz wysyłania wiadomości e-mail z załącznikami w postaci plików graficznych. Pozwala ono zaoszczędzić czas, jaki normalnie poświęcić należałoby np. na załadowanie grafiki jako załącznika do e-maila. Wystarczy, że wczytamy wybrane zdjęcia w aplikacji Ashampoo Photo Mailer, a ona sama zajmie się dołączeniem plików do naszej wiadomości.

Ashampoo Photo Mailer

Zaletą programu jest jego duża prostota i intuicyjność obsługi. Po poprawnym skonfigurowaniu konta pocztowego, z którego wysyłane będą nasze e-maile wystarczy tylko wczytać do programu pliki graficzne, które chcemy udostępnić w tej formie, wpisać adres odbiorcy, temat wiadomości oraz jej treść. Ashampoo Photo Mailer potrafi automatycznie odczytywać maksymalne dozwolone przez dostawcę usługi pocztowej rozmiary załączników i w razie potrzeby dzielić je na kilka wiadomości e-mail. Z poziomu aplikacji zdefiniujemy również wyjściową jakość, z jaką grafika załączona zostanie do korespondencji.

Najnowszą, testową wersję programu Ashampoo Photo Mailer 1.0.4 można pobrać z naszego serwisu w dziale Programy → Internet i komunikacja → Inne programy internetowe.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)