Ashampoo WinOptimizer 15 ulepsza systemy Microsoftu. Zgarnij licencję!

Ashampoo WinOptimizer 15 ulepsza systemy Microsoftu. Zgarnij licencję!

17.05.2017 12:37, aktual.: 19.05.2017 12:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wyniki konkursu Jednostanowiskowe licencje na Ashampoo WinOptimizer 15 trafiają do Czytelników: Canaris1978, Tomi915, rradek1, Thief1523, tylkomoto, cmelak, osscar3, Pirr, adamk1985, kuba0220, Apofis, Legia1990, GCx1, Meszuge, estlin, pulka, PiotrN72, fallengel, wiesios1, Scypion Wszystkim dziękujemy za udział, zwycięzcom gratulujemy :).

Znów możemy Wam pomóc w zoptymalizowaniu Windowsa. Zestawnarzędzi Ashampoo WinOptimizer 15 zawiera dziś już ponad 30modułów, które pozwolą z systemów Microsoftu wycisnąć znaczniewięcej, niż wycisnąć potrafi sam producent. Obecnie licencję naten ceniony przez naszych Czytelników program można kupić w naszymsklepie za niecałe 85 złotych, ale jeśli nie chcecie płacić,możecie otrzymać ją za darmo – wystarczy wziąć udział wnaszym mini-konkursie.

Pod przeprojektowanym pod kątem zwiększenia ergonomiiinterfejsem programu kryją się zoptymalizowane, przepisane na nowonajpopularniejsze moduły, działające teraz nawet kilkanaście razyszybciej – a w wypadku modułu czyszczenia dysków nawet 50 razyszybciej. Ten poziom optymalizacji docenią przede wszystkimużytkownicy starszych komputerów, którzy teraz dzięki AshampooWinOptimizerowi 15 mogą doprowadzić Windows do porządku, niepoświęcając na to całego dnia.

Obraz

Producent zachwala wprowadzone w tej wersji ulepszenia dotycząceprywatności, potrzebne przede wszystkim użytkownikom Windowsa 10.Nie tylko możemy usunąć pliki tymczasowe z dysku, ale także daneprzechowywane w pamięci i historię przeglądania. Można teżwygodnie zarządzać tym, co Windows chciałoby wysłać na serweryMicrosoftu – kilkoma kliknięciami możemy zablokować telemetrię,wysyłanie haseł, dokumentów czy zdjęć. Możemy też zapanowaćnad uprawnieniami aplikacji w dostępie do danych przechowywanych wsystemie, wydarzeń w kalendarzu i wiadomości w inboksie.

Program przyda się także graczom, chcącym poświęcić całąmoc obliczeniową komputera na odpaloną obecnie grę. ModułGame-Booster wyłączy niepotrzebne aplikacje i usługi w tle, a LiveTuner zmodyfikuje priorytety systemowych usług pod kątem grania.Gdy zakończymy grę, moduły WinOptimizera 15 przywrócąwcześniejszą konfigurację.

Dużym plusem pakietu jest sprawnie działający system analizystanu i integralności systemu, który pozwala wychwycić problemyzanim dadzą się one we znaki (np. nadmierna fragmentacja systemuplików czy rejestru czy niewielka ilość miejsca na dysku).Użytkownicy dysków SSD docenią zaś Kreatora SSD, który pozwolizoptymalizować system pod kątem pracy na tym typie pamięcimasowej.

Konkurs

Za poprawę wydajności komputera i lepszą ochronę prywatności,producent chce obecnie 169,99 zł (nowa licencja), uaktualnieniekosztuje 42,48 zł. Po pobraniu wersji testowej z naszego kataloguoprogramowania, w naszym sklepie kupicielicencję za 84,98 zł. Możecie też spróbować szczęścia wkonkursie. Warunki są proste: opiszcie w komentarzu pod tym tekstemswoje doświadczenia z najbardziej niezoptymalizowanym Windowsem,jaki się Wam kiedykolwiek trafił.

Najciekawsze komentarze zalogowanych Czytelników nagrodzimylicencjami na Ashampoo WinOptimizera15 – mamy ich dwadzieścia dorozdania. Termin komentowania upływa jutro (18 maja) w południe.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (56)