Asystent Bixby w Samsungu Galaxy S8 wciąż niedostępny

Asystent Bixby w Samsungu Galaxy S8 wciąż niedostępny

Asystent Bixby w Samsungu Galaxy S8 wciąż niedostępny
12.04.2017 11:34

Jedną z najważniejszych funkcji w Samsung Galaxy S8 miał być Bixby. Autorski asystent głosowy Koreańczyków dostał nawet specjalny aktywujący go fizyczny przycisk. Jednak reklamowany w samym superlatywach asystent nie jest jeszcze dostępny, będziemy musieli na niego trochę poczekać.

Patrząc na ostatnie premiery oprogramowania i urządzeń, można odnieść wrażenie, że większość produktów wprowadzana jest za wcześnie. Czasami kończy się to nieciekawie, jak w przypadku wybuchającego Galaxy Note’a 7. Częściej producentowi nie udaje się dokończyć wybranych funkcji, które pojawiają się jakiś czas po premierze, mimo iż to one miały być głównymi zaletami nowego urządzenia. W najlepszym wypadku wprowadzane są dopiero w dniu premiery, w wydanej na szybko aktualizacji.

Nie inaczej jest w przypadku Samsunga Galaxy S8. Bixby mający być jedną z największych zalet, nie jest jeszcze w pełni dostępny. Kluczowe opcje asystenta, w tym Vision czy Home, będą dostępne od 21 kwietnia, czyli w dniu globalnego uruchomienia sprzedaży. Z kolei funkcje głosowe, czyli Bixby Voice, będą dostępne w Stanach Zjednoczonych późniejszą wiosną. Polscy klienci nieaktywnymi funkcjami głosowymi i tak nie muszą się przejmować – nasz język jest jeszcze zbyt trudny lub zbyt mało interesujący dla asystenta Samsunga.

Obraz

Przed premierą Galaxy S8 niejednokrotnie słyszeliśmy, że będzie to najdoskonalsze dziecko Samsunga. Opóźnienia w jednej z najważniejszych funkcji pokazują, że ponownie producent miał problemy z dotrzymaniem założeń Niestety musimy się do tego przyzwyczaić, coraz częściej dostajemy produkt z obietnicą, że wybrane jego możliwości będą aktywowane w niedalekiej przyszłości.

Jeśli nie macie Samsunga Galaxy S8 i nie planujecie go kupić, to wybrane nowości możecie sprawdzić na starszym smartfonie Samsunga. Wyciekł launcher oraz asystent Bixby. Warto pamiętać, że nie jest to oficjalna metoda.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)