Attack of the 50ft Robot! na weekend

Attack of the 50ft Robot! na weekend

Redakcja
22.01.2010 18:25

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Attack of the 50ft Robot! - oryginalną produkcję powstałą w oparciu o amerykańskie ekranizacje science-fiction z lat pięćdziesiątych, z których autorzy zaczerpnęli unikalny klimat, otoczenie oraz atmosferę tamtych czasów.

Zadaniem gracza jest sterowanie ruchami bezwzględnego i bestialskiego robota, który przybył z kosmosu w celu dokonania spustoszenia i totalnej zagłady ziemi, a w efekcie końcowym całkowitego unicestwienia rasy ludzkiej. Autorzy gry z dużą szczegółowością zadbali o realistyczne odwzorowanie ruchu i interakcji wykorzystując NVIDIA PhysX - wydajny silnik fizyczny pozwalający na symulację fizyki w czasie rzeczywistym w najnowszych grach dla konsol i komputerów PC. Ponadto w grze dostępna jest opcja "Toggle 3D", której włączenie umożliwia prowadzenie rozgrywki w założonych okularach 3D.

Grę Attack of the 50ft Robot! można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> FPS.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy gorąco recenzje demonicznego Darksiders: Wrath of War, jak również strzelanki Army of Two: The 40th Day od EA - także w wersji przenośnej. Do tego warto zapoznać się też z testem Vancouver 2010, czyli oficjalnej gry Igrzysk Olimpijskich.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)