Auta Street View znów na polskich ulicach

Auta Street View znów na polskich ulicach

26.04.2012 16:24

Na polskim blogu Google'a pojawiła się informacja, że auta robiące zdjęcia wrócą na polskie ulice. Street View w Polsce został bardzo gorąco przyjęty, a Google zasypany pytaniami kiedy pojawią się zdjęcia z kolejnych miast.

Od 10 maja samochody z aparatami ponownie ruszą na ulice w polskich miastach. Na liście jest co najmniej jedno miasto z województw dolnośląskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego. Samochody będą fotografować ulice przez kilka miesięcy, następnie zdjęcia poddane zostaną obróbce (zamazywanie twarzy przechodniów i tablic rejestracyjnych) i zostaną połączone w panoramę „otaczającą” oglądającego.

Google robi zdjęcia polskich ulic od lata zeszłego roku. Jako pierwsza na Street View trafiła ulica Piotrkowska z Łodzi, niedługo potem można było udać się wirtualny spacer po Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie, oraz kilku obiektach z mniejszych miast.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (48)