AutoCAD LT „na zawsze” w promocji, w przyszłym roku tylko w abonamencie

AutoCAD LT „na zawsze” w promocji, w przyszłym roku tylko w abonamencie

AutoCAD LT „na zawsze” w promocji, w przyszłym roku tylko w abonamencie
15.10.2015 18:06, aktualizacja: 28.06.2016 15:18

AutoCAD LT 2016 to ostatnia wersja programu, którą można kupić „na zawsze”. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 31 stycznia przyszłego roku program będzie można mieć jedynie w ramach abonamentu. Z tej okazji Autodesk zorganizował promocję – do 23 października można kupić program o 320 euro taniej.

Obraz

AutoCAD LT to program przygotowany do tworzenia projektów dwuwymiarowych, wraz z dokumentacją, w którym można także otwierać pliki z projektami z „dużego” AutoCAD-a. Program bez problemów otwiera nawet ogromne projekty w formacie DWG. Ponadto można z jego pomocą pracować w grupie, komentować projekty innych dzięki narzędziom Design Feed i wymieniać dane dzięki chmurze AutoDesk 360 i mechanizmowi TrustedDWG.

Do 23 października można kupić programy AutoCAD LT, Revit LT Suite lub Inventor LT Suite z rabatem wysokości 320 euro. Standardowa cena licencji wieczystej na program AutoCAD LT to 1200 euro, Revit LT Suite kosztuje 2 tysiące euro, Inventor LT Suite zaś 1325 euro.

Promocja obejmuje nabywców nowych licencji wieczystych i klientów przenoszących swoje licencje. Warto zastanowić się nad zakupem, gdyż już niedługo programy te będzie można zdobyć jedynie płacąc abonament na określony czas. Oferta firmy Autodesk jest co prawda elastyczna, ale nie oznacza to, że zadowoli wszystkich klientów.

Nie tylko licencje wieczyste można kupić taniej. Także do 23 października trwa promocja na abonamenty. Przy zakupie licencji typu Desktop Subscription na rok lub kilka lat można zaoszczędzić do 25% ceny programów. Przy trzyletniej Maintenance Subscription będzie to 10%. Różnice między licencjami przedstawia poniższa grafika.

Obraz

W naszej bazie programów znajdziecie wersję próbną programu AutoCAD dla systemów Windows, nieco starszą dla OS X, a także inne programy firmy Autodesk.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)