AutoMapa 5 dla iOS wyraźnie przyspiesza

AutoMapa 5 dla iOS wyraźnie przyspiesza

AutoMapa 5 dla iOS wyraźnie przyspiesza
15.07.2014 15:01

Użytkownicy AutoMapy na systemie iOS powinni zainteresować się wersją 5 popularnej nawigacji. Silnik wyświetlający mapy został przepisany z wykorzystaniem OpenGL, dzięki czemu program zauważalnie przyspieszył.

Animacje, takie jak pochylenie mapy, obracanie czy przesuwanie, wyglądają znacznie lepiej, niż w poprzedniej wersji aplikacji. Wykorzystanie OpenGL pozwala wykonywać te operacje płynnie, nawet jeśli włączymy widok trójwymiarowych budynków.

Obraz

AutoMapa 5 to także świeża wersja 1406 map, które zawierają już między innymi pierwszy odcinek Trasy Średnicowej w Toruniu, nową organizację ruchu w Kłodawie i Jeleniej Górze, obwodnice Radomska, Uciechowa i Sieniawki, zaktualizowana kilometracja na nowych odcinkach dróg krajowych oraz nowe punkty adresowe. Mapa zawiera również odcinki dróg, które zostaną otwarte w najbliższym czasie (nowy most na Wiśle w Połańcu i drogi dojazdowe do niego, obwodnica Gościcina, kolejna część obwodnicy Jastrzębia-Zdroju, południowo-wschodnia obwodnica Przemyśla, kolejny etapo śródmiejskiej obwodnicy Koszalina, odcinek trasy S5 Kaczkowo — Korzeńsko) — informację o tym otrzyma z systemu LiveDrive!. Dane zebrane przez system Targeo Traffic, wkomponowane w aplikację, pozwalają na bieżąco omijać korki, jeśli tylko korzystamy z nawigacji z dostępem do Internetu.

Pozostałe funkcje AutoMapy są już dobrze znane użytkownikom. Z poziomu aplikacji mamy dostęp do całej bazy 650 tysięcy Użytecznych Punktów, zebranych przez społeczność użytkowników programu, które można teraz grupować według własnych preferencji. Wciąż mamy dostęp także do funkcji serwisu Miplo.pl.

Najnowszą AutoMapę dla iOS możecie już pobrać w wersjach Polska i Europa. Ceny pozostają bez zmian:

  • starter i 7-dniowy okres próbny: 0,89 euro
  • Licencja 7-dniowa: Polska — 2,69 euro, Europa — 4,99 euro
  • Licencja 90-dniowa: Polska — 9,99 euro, Europa — 16,99 euro
  • Licencja 366-dniowa: Polska — 23,99 euro, Europa — 39,99 euro

Posiadaczom urządzeń z Androidem zaś polecamy AutoMapę dla systemu Google'a. Na desktopach można przetestować AutoMapę dla Windows.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)