AutoMapa — bestseller w App Store, nowa wersja w Google Play

31.07.2012 12:10, aktual.: 21.08.2012 14:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

AutoMapa to pierwszy polski system nawigacji satelitarnej z trójwymiarowymi wizualizacjami budynków, bogatą bazą POI (Points of Interests) i możliwością wyznaczenia trasy z uwzględnieniem natężenia ruchu na podstawie aktualizowanych na bieżąco danych. Mapy, dostarczane przez NAVTEQ, są uznawane za jedne z najlepszych dostępnych na rynku. Od niedawna AutoMapa dostępna jest również na urządzenia z systemem iOS, gdzie radzi sobie bardzo dobrze, a dziś wersja RC dla Androida trafiła do sklepu Google Play.

AutoMapa dla iOS jest od momentu pojawienia się w App Store jedną z najpopularniejszych aplikacji do nawigacji i regularnie pojawia się na liście najpopularniejszych aplikacji płatnych w kategorii Nawigacje. AutoMapa Europe, która trafiła do App Store 4 lipca, w dwa tygodnie od premiery również wspięła się na jedną z najwyższych pozycji w swojej kategorii.

W sklepie Play znalazła się właśnie wersja RC (Release Candidate) AutoMapy dla Androida. Oznacza to, że rozpoczęły się końcowe testy aplikacji i już lada dzień na rynku znajdzie się jej stabilna wersja. AutoMapa dla Androida będzie w ostatniej fazie testów dostępna w promocyjnych cenach: 4,99 zł za tydzień i 19,99 zł za 90 dni. Po wydaniu stabilnej wersji ceny subskrypcji będą identyczne, jak dla iOS — 7-dniowa w cenie 19,99 zł, 90-dniowa w cenie 59,99 zł i roczna w cenie 119,99 zł.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)