AutoMapa za darmo na miesiąc. Promocja dla nowych użytkowników w listopadzie

AutoMapa dostępna za darmo dla nowych użytkowników na Androidzie, fot. Getty Images
AutoMapa dostępna za darmo dla nowych użytkowników na Androidzie, fot. Getty Images
Oskar Ziomek

30.10.2019 13:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

AutoMapa chce zyskać kolejnych użytkowników swojej nawigacji GPS. Skorzystają na tym właściciele smartfonów z Androidem – nowi użytkownicy AutoMapy będą mogli korzystać z aplikacji za darmo przez cały listopad.

Zasady funkcjonowania promocji są bardzo proste. Wystarczy pobrać AutoMapę na smartfon z Androidem, a następnie, na etapie logowania, skorzystać z opcji "Wybierz kod promocyjny". Należy posłużyć się kodem NAJLEPSZA, aby AutoMapa działała w listopadzie za darmo.

Obraz

Promocja jest ważna do 4 listopada. Aktywowana w ten sposób aplikacja będzie równie funkcjonalna, jak w przypadku normalnie opłaconej wersji. Oznacza to dostęp nie tylko do samej nawigacji, ale także innych funkcji AutoMapy, w tym mobilnego CB Radia, narzędzia do wymiany informacji drogowych (AutoRadar) oraz systemu informacji o korkach i remontach, znanym jako AutoMapa Traffic.

AutoMapa to jedna z chętniej wybieranych nawigacji w Polsce. Warto jednak wiedzieć o istnieniu wielu innych, nie mniej użytecznych programów, z których część jest dostępna za darmo. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami nawigacji GPS na smartfony.

AutoMapa jest dostępna do pobrania z naszego katalogu oprogramowania.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (77)
Zobacz także