AutoMapa za darmo na miesiąc. Promocja dla nowych użytkowników w listopadzie

AutoMapa za darmo na miesiąc. Promocja dla nowych użytkowników w listopadzie
30.10.2019 13:57
AutoMapa dostępna za darmo dla nowych użytkowników na Androidzie, fot. Getty Images
AutoMapa dostępna za darmo dla nowych użytkowników na Androidzie, fot. Getty Images

AutoMapa chce zyskać kolejnych użytkowników swojej nawigacji GPS. Skorzystają na tym właściciele smartfonów z Androidem – nowi użytkownicy AutoMapy będą mogli korzystać z aplikacji za darmo przez cały listopad.

Zasady funkcjonowania promocji są bardzo proste. Wystarczy pobrać AutoMapę na smartfon z Androidem, a następnie, na etapie logowania, skorzystać z opcji "Wybierz kod promocyjny". Należy posłużyć się kodem NAJLEPSZA, aby AutoMapa działała w listopadzie za darmo.

350270504718067649

Promocja jest ważna do 4 listopada. Aktywowana w ten sposób aplikacja będzie równie funkcjonalna, jak w przypadku normalnie opłaconej wersji. Oznacza to dostęp nie tylko do samej nawigacji, ale także innych funkcji AutoMapy, w tym mobilnego CB Radia, narzędzia do wymiany informacji drogowych (AutoRadar) oraz systemu informacji o korkach i remontach, znanym jako AutoMapa Traffic.

AutoMapa to jedna z chętniej wybieranych nawigacji w Polsce. Warto jednak wiedzieć o istnieniu wielu innych, nie mniej użytecznych programów, z których część jest dostępna za darmo. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami nawigacji GPS na smartfony.

AutoMapa jest dostępna do pobrania z naszego katalogu oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (77)