bELaSwrV
Avant Browser ikona

Avant Browser2020 build 3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Jest to nakładka na Internet Explorera, oferująca kilkadodatkowych funkcji. Główną zaletą Avant Browser jest możliwość otwierania wielustron WWW jednocześnie jako zakładki (MDI - Multiple DocumentInterface). Bardzo wygodna jest możliwość blokowania automatyczniewyskakujących okienek (zazwyczaj z reklamami, czasem zniekoniecznie chcianymi paniami ;) - tzw. pop-up. Jeśli opcja jestwłączona, w momencie zablokowania okienka użytkownik informowanyjest odpowiednim sygnałem o udaremnionej próbie, a w dolnej listwieznajduje się licznik informujący o ilości zablokowanych okienekpop-up.

bELaSwrX

Avant Browser oferuje też kilka innych opcji niedostępnych w IE,m. in.: rozbudowana obsługa klawiszy myszy (możliwość wykonywaniapewnych czynności o dużej powtarzalności poprzez klawisze myszy),możliwość blokowania ładowania grafik, animacji, dźwięku ikomponentów ActiveX (w przypadku wolnych łącz może to znacznieprzyspieszyć ładowanie stron). Dodatkowo przeglądarka zintegrowanajest z wyszukiwarką Google oraz wyposażona została w bardziejrozbudowane funkcje ochrony prywatności. Przeglądarka oczywiściewyposażona jest we wszystkie funkcje dostępne w IE, istniejemożliwość zmiany skór. Avant Browser od wersji 11 oferuje między innymi możliwośćzapisywania ustawień profili użytkownika, ulubionych i kanałów RSSonline, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z tej samejkonfiguracji przeglądarki z każdego innego komputera posiadającegozainstalowany program. Przebudowie uległ również interfejs,zarządzanie ulubionymi i wygląd czytnika RSS. Ponad to autorzyzapewniają, że poprawili większość błędów, które zostały zgłoszonedo wersji 10.

Po zainstalowaniu pojawia się jako osobna przeglądarka, a InternetExplorer jest wciąż dostępny w swojej standardowej postaci.

Udostępnij
Avant Browser 2020 build 3wersja stabilna (32-bit)
Avant Browserwersja portable
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.2128 ocen
Twoja ocena:
ProducentAvant Force
Liczba pobrań387 923
Data aktualizacji8 gru 2020
Rozmiar pliku4.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Avant Browser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bELaSwsT