Avant Browser Ultimate ikona

Avant Browser Ultimate2020 Build 3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Avant Browser Ultimate to niesamowicie szybka przeglądarka stron internetowych. W opisywanej edycji Ultimate zawiera dodatkowo silniki renderowania Internet Explorer, Chrome oraz Firefox między którymi możemy przełączać się w dowolnym momencie.

Narzędzie jest dostępne całkowicie za darmo i zostało pobawione jakichkolwiek reklam (nie licząc oczywiście tych, które pojawią się na odwiedzanych przez użytkownika witrynach sieciowych, ale możemy je zablokować przy użyciu wbudowanego adblocka), nie wspominając już o wirusach przy programach szpiegujących. Avant Browser Ultimate w znikomym stopniu obciąża zasoby naszego komputera, w tym przede wszystkim procesor oraz RAM (inne przeglądarki potrzebują znacznie więcej pamięci niż Avant Browser Ultimate).

Avant Browser Ultimate oddaje do dyspozycji wszystkie funkcje charakterystyczne dla przeglądarek internetowych, a poza tym oferuje także inne, dodatkowe opcje. Narzędzie korzysta przede wszystkim z nowoczesnych technologii (Multi-Processing/Anti-Freezing), które sprawiają, że szansa na „zawieszenie się” strony jest praktycznie zerowa. Nawet jeśli do tego dojdzie, to zablokowana zostanie jedna witryna sieciowa, a użytkownik będzie miał dostęp do pozostałych otwartych kart.

Oprócz tego znajdziemy tutaj szereg innych, przydatnych rozwiązań, takich jak np. akcelerator pobierania plików czy możliwość wykrywania materiałów wideo prezentowanych na stronie i pobierania ich za pomocą jednego kliknięcia myszą. Skoro o gryzoniach mowa, to mogą one również posłużyć do wykonywania gestów, dzięki którym będziemy sterować przeglądarką „rysując” polecenia na ekranie.

Warto również wspomnieć o trybie pełnoekranowym w Avant Browser Ultimate. Po wybraniu tej opcji wszystkie elementy interfejsu są automatycznie ukrywane, a chcąc zyskać do nich szybki dostęp wystarczy przesunąć kursor myszy w odpowiednim kierunku. Możemy również zrobić użytek z trybu „pełnego okna”, które działa na tej samej zasadzie, co tryb pełnoekranowy, z tą różnicą, że tutaj pasek narzędzi pozostaje widoczny.

Udostępnij
Avant Browser Ultimate 2020 Build 3wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
ProducentAvant Force
Liczba pobrań4 236
Data aktualizacji8 gru 2020
Rozmiar pliku113.75 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Avant Browser Ultimate ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)