WindowsInternet i komunikacjaPrzeglądarki stron WWWAvant Browser Ultimate
Avant Browser Ultimate ikona

Avant Browser Ultimate2020 Build 3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Avant Browser Ultimate to niesamowicie szybka przeglądarka stron internetowych. W opisywanej edycji Ultimate zawiera dodatkowo silniki renderowania Internet Explorer, Chrome oraz Firefox między którymi możemy przełączać się w dowolnym momencie.

Narzędzie jest dostępne całkowicie za darmo i zostało pobawione jakichkolwiek reklam (nie licząc oczywiście tych, które pojawią się na odwiedzanych przez użytkownika witrynach sieciowych, ale możemy je zablokować przy użyciu wbudowanego adblocka), nie wspominając już o wirusach przy programach szpiegujących. Avant Browser Ultimate w znikomym stopniu obciąża zasoby naszego komputera, w tym przede wszystkim procesor oraz RAM (inne przeglądarki potrzebują znacznie więcej pamięci niż Avant Browser Ultimate).

Avant Browser Ultimate oddaje do dyspozycji wszystkie funkcje charakterystyczne dla przeglądarek internetowych, a poza tym oferuje także inne, dodatkowe opcje. Narzędzie korzysta przede wszystkim z nowoczesnych technologii (Multi-Processing/Anti-Freezing), które sprawiają, że szansa na „zawieszenie się” strony jest praktycznie zerowa. Nawet jeśli do tego dojdzie, to zablokowana zostanie jedna witryna sieciowa, a użytkownik będzie miał dostęp do pozostałych otwartych kart.

Oprócz tego znajdziemy tutaj szereg innych, przydatnych rozwiązań, takich jak np. akcelerator pobierania plików czy możliwość wykrywania materiałów wideo prezentowanych na stronie i pobierania ich za pomocą jednego kliknięcia myszą. Skoro o gryzoniach mowa, to mogą one również posłużyć do wykonywania gestów, dzięki którym będziemy sterować przeglądarką „rysując” polecenia na ekranie.

Warto również wspomnieć o trybie pełnoekranowym w Avant Browser Ultimate. Po wybraniu tej opcji wszystkie elementy interfejsu są automatycznie ukrywane, a chcąc zyskać do nich szybki dostęp wystarczy przesunąć kursor myszy w odpowiednim kierunku. Możemy również zrobić użytek z trybu „pełnego okna”, które działa na tej samej zasadzie, co tryb pełnoekranowy, z tą różnicą, że tutaj pasek narzędzi pozostaje widoczny.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
ProducentAvant Force
Liczba pobrań4 755
Data aktualizacji8 gru 2020
Rozmiar pliku113.75 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Avant Browser Ultimate ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)