WindowsBezpieczeństwoPakiety zabezpieczająceAvast Ultimate
Avast Ultimate ikona

Avast Ultimate2020

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Avast ultimate to pakiet zawierający cztery produkty Avasta niezbędne do zapewnienia kompleksowej ochrony komputera i prywatności. Pakiet zapewnia ochronę przed malware i ransomware, zapobiega śledzeniu, chroni prywatne dane, dostarcza łatwe zarządzanie hasłami i zawiera zaawansowane narzędzia do czyszczenia i przyspieszania systemu.

W skład pakietu wchodzą:

Avast Premier – najbardziej rozbudowany program antywirusowy w portfolio Avasta. Zapewnia ochronę przed wirusami, ransomware, spyware, chroni hasła i domową sieć Wi-Fi.

SecureLine VPN – bezpieczny VPN, pozwalający ukryć ruch sieciowy przed podsłuchem i atakami, mającymi na celu wyłudzenie lub wykradanie danych.

Cleanup Premium – najbardziej rozbudowana wersja programu do dbania o kondycję systemu Windows. Aplikacja pozwala w kilka minut znacznie przyspieszyć uruchamianie się komputera i usunąć zbędne programy (bloatware).

Passwords Premium – rozbudowany menedżer haseł, mający możliwość automatycznego wypełniania formularzy i synchronizujący dane z urządzeniami mobilnymi.

Pakiet programów jest dostępny w modelu abonamentowym.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
1.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 971
Data aktualizacji23 paź 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Avast Ultimate ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)