Avast SecureLine VPN 2.1.397.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Avast SecureLine VPN to antyszpiegowskie narzędzie od producenta znanego programu antywirusowego, firmy Avast. Aplikacja jest płatna (do wyboru roczny lub dwuletni abonament), ale przed podjęciem decyzji o zakupie można pobrać wersję próbną.

Podczas korzystania z zasobów internetu użytkownik wielokrotnie narażony jest na liczne niebezpieczeństwa, w tym szpiegowanie. Niezależnie od tego, czy podłączony jest do publicznej czy też prywatnej sieci Wi-Fi, haker może pokusić się o przejęcie danych do logowania, numeru karty kredytowej, wiadomości elektronicznych czy innych danych. Avast SecureLine VPN szyfruje połączenie online, zapewniając bezpieczeństwo w trakcie pracy i anonimowość działań.

To nie jedyna funkcjonalność oferowana przez Avast SecureLine VPN. Program umożliwia odtwarzanie dowolnych treści z dowolnego miejsca na świecie. Bardzo często przeglądając witryny internetowe można spotkać się z komunikatem, który informuje, że "te treści nie są dostępne w Twoim kraju". Posiadając opisywane narzędzie, nie ma już tego problemu – potrafi ono "udawać", że użytkownik przebywa w innym państwie niż faktycznie się znajduje. Dzięki temu może zapoznać się ze wszystkimi materiałami, jakie znajdzie w sieci.

Avast SecureLine VPN jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy w przeciwieństwie do programu dystrybuowanych wiele lat temu, które do korzystania z prywatnych sieci wirtualnych VPN potrzebowały umiejętności programistycznych. Aby móc go uruchomić, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Jeśli nie chcesz o tym pamiętać, możesz skonfigurować narzędzie, które będzie włączało ochronę w momencie połączenie z siecią Wi-Fi.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #8 02.03.2018 22:01

@xaver: ja kupiłem i myślę że funkcjonuje ok:-)

luk3Z   5 #7 08.06.2017 13:00

vpngate.net/en/ - darmowe configi m.in do darmowego OpenVPN
SoftEther - darmowy soft do VPN napisany na uniwerku w Japonii
https://www.softether.org/1-features

I prywatność znowu mamy pod kontrolą.

Szern   10 #6 12.02.2017 08:40

Nowa Opera posiada VPN-a o podobnej funkcjonalności natywnie. IMHO to chyba lepsza opcja i do tego darmowa...

Autor edytował komentarz w dniu: 12.02.2017 08:41
xaver   9 #5 27.01.2017 08:15

@Mietek z Sandomierza (niezalogowany): Trudno mi powiedzieć. Ja po okresie próbnym program odistalowałem. Co do bezpłatnego avasta to miałem przypadek iż wcale nie chciał się zainstalowac, ciagle coś mu przeszkadzało. Osobiście korzystam z programów zebezpieczających ( BDTS i SpuShelter) w wersjach komercyjnych i mam święty spokój.
Pozdr;)

  #4 26.01.2017 22:22

Bezpłatna wesja Avasta usiłuje wcisnąć ten płatny dodatek użytkownikowi, wywalając na ekranie komputera okienko pop-up. Ja potrzebuję skutecznego antywirusa, a nie kombajnu z tysiącem zbędnych funkcji. To tyle w tym temacie.

  #3 24.01.2017 00:40

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=searc...


Wszyscy wiemy, że Internet jest szeroko otwarte miejsce do zwiedzania, uczyć się i bawić. Chcemy pomóc upewnić się, że można to zrobić bezpiecznie, bezpiecznie i prywatnie. Na Avast, chcemy wierzyć, że każdy ma najlepsze intencje i wyraźnie wie, gdzie linie dobra i zła są rysowane w piasku w Internecie. Pomóż nam upewnić się, że w internecie pozostaje wspaniałe miejsce do spędzenia czasu, by nie robić rzeczy, które władze będą Oglądaj jako nielegalne lub niewłaściwe. Więc proszę nie korzystać z naszych usług, aby wysyłać i odbierać pirackich filmów i muzyki, wysyłanie materiałów zniesławiających lub zrobić coś złego w tym stylu. Nie możemy i nie monitorujemy na to. Jednak, jeśli otrzymamy skargę o nadużycia (na przykład, od właściciela praw autorskich), zbadamy i podjąć działania, jeżeli skarga jest poprawna. Jest to standardowa procedura renomowanych dostawców usług VPN. Bądź odpowiedzialnymi obywatelami i po prostu robić właściwe rzeczy podczas korzystania z produktów avast! Jeśli widzisz coś złego się dzieje, wystrzelić na adres

Razzor   6 #2 25.11.2016 11:56

Obadam trialika

xaver   9 #1 01.07.2015 20:32

Zaistalowałem program. DObry program, działa bez zarzutu. Poki co korzystam z wersji 7-dniowej..ale rozważam zakup licencji. Cena nie jest za przystępna,ale producent na swojej stronie uzasadnia tę sprawę.