Awaria internetu Netia. Od rana zgłoszenia z całej Polski (aktualizacja)

Awaria internetu Netia. Od rana zgłoszenia z całej Polski (aktualizacja)

Trwa awaria internetu Netia
Trwa awaria internetu Netia
Źródło zdjęć: © downdetector
Oskar Ziomek
27.06.2022 11:17, aktualizacja: 27.06.2022 12:24

Internet Netia nie działa tak, jak oczekiwaliby tego klienci - wynika ze zgłoszeń awarii w internecie napływających z wielu polskich miast. Wielu użytkowników straciło dostęp do usług Netii najpierw około godziny 9:30, a następnie około 10:30.

Internet Netia nie działa w wielu Polskich miastach. Od rana klienci między innymi z Warszawy, Krakowa, Łodzi, okolic Katowic czy Trójmiasta zgłaszają w serwisie downdetector usterkę internetu stacjonarnego. Nieznaczna część klientów Netii podaje również, że ma problemy z internetem mobilnym oraz telewizją.

Na tę chwilę trudno powiedzieć, jak długo potrwa awaria i na ile jest poważna. Warto jednak podkreślić, że od rana jest to już druga fala zgłoszeń od klientów Netii, co wyraźnie sugeruje, że problem się powtarza. W mediach społecznościowych nie pojawiły się natomiast póki co komentarze w tej sprawie - zarówno ze strony operatora, jak i samych klientów.

414048052832570472
© downdetector

Awaria internetu w poniedziałkowe przedpołudnie musi być dla wielu osób sporym utrudnieniem, zwłaszcza w przypadku pracy zdalnej. Pozostaje nadzieja, że problem jest tymczasowy i nie powtórzy się już do końca dnia. Będziemy śledzić ten temat i na bieżąco informować o zmianach istotnych dla klientów Netii.

Aktualizacja, godz. 12:20

Jak wynika z zauważalnego spadku liczby zgłoszeń w serwisie downdetector, awaria Netii została już najpewniej opanowana. Około godziny 12:20 w serwisie pojawiały się już tylko pojedyncze zgłoszenia, najprawdopodobniej będące wynikiem mniejszych, indywidualnych problemów klientów.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)