Awaria PSN, gracze PS5 i PS4 nie mogą uruchomić gier

Awaria PSN, gracze PS5 i PS4 nie mogą uruchomić gier

Awaria PSN, gracze PS5 i PS4 nie mogą uruchomić gier
Karolina Kowasz
01.03.2021 17:41

Według raportów docierających m.in z takich serwisów jak Downdetector, trwają problemy z platformą PlayStation Network. Już od kilku dni występują problemy z graniem w gry, a nawet ich uruchamianiem.

Ilość zgłoszeń dot. problemów z usługą PSN, źródło: Downdetector
Ilość zgłoszeń dot. problemów z usługą PSN, źródło: Downdetector

Oficjalna strona stanu usługi PSN zawiera listę problemów związanych z działaniem platformy. Możemy się z niej dowiedzieć, że największe problemy gracze mogą mieć z grami i funkcjami społecznościowymi. Problemy dotyczą konsol PS Vita, PS3, PS4, a także PS5. Jak głosi oficjalny komunikat, "Możesz mieć trudności z uruchamianiem gier, aplikacji lub funkcji sieciowych. Pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu. Dziękujemy za cierpliwość". Zgodnie z licznymi doniesieniami od graczy, problemy te trwają już od 26 lutego i nie widać ich końca.

Wszystko wskazuje na to, że powyższe problemy nie dotyczą usług zarządzania kontem, a także PlayStation Store oraz PlayStation Music. Warto jednak zwrócić uwagę, że ta sytuacja może się zmienić w najbliższym czasie, dlatego gracze nie powinni być zaskoczeni, jeżeli także te usługi przestaną w pewnym momencie działać, albo będą przerwy w ich funkcjonowaniu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)