Bądź najszybszy w konkursie Intela i serwisu dobreprogramy

Bądź najszybszy w konkursie Intela i serwisu dobreprogramy

Redakcja
23.09.2010 22:24

Z przyjemnością ogłaszamy szczegóły zapowiadanego już jakiś czas temu konkursu organizowanego przez nas wraz z polskim oddziałem firmy Intel. Będzie to mieszanka rywalizacji, dobrej zabawy i wielu okazji do wygrania atrakcyjnych nagród.

Konkurs wystartuje 1 października, ale już dzisiaj uruchamiamy stronę konkursową, na której zapoznać się można z zasadami zabawy i czekającymi na zwycięzców nagrodami. Kto może uczestniczyć? Każdy użytkownik naszego serwisu, wystarczy tylko konto - jeśli jeszcze go nie macie, polecamy szybką rejestrację. Później zasady są już bardzo proste: każdego dnia października o losowo wybranych porach będzie pojawiać się jedno pytanie lub zadanie. Za poprawne odpowiedzi będziemy przyznawać punkty. Tym jednak, którzy wykażą się nie tylko wiedzą, ale i refleksem przyznamy dodatkowe punkty bonusowe za szybkość udzielenia odpowiedzi. Podczas trwania konkursu będziemy prowadzić kilka rankingów - dzienne, cząstkowe za każde 10 dni oraz ranking generalny. To szansa dla tych, którzy będą chcieli włączyć się do rywalizacji później lub też brać udział w akcji nieco krócej. Zwycięzcy każdego z rankingów otrzymają atrakcyjne nagrody. Więcej informacji o zasadach zabawy można znaleźć w konkursowym FAQ.

Nagrodą główną w konkursie jest notebook MSI Classic CR620-049XPL z procesorem Intel Core i5 i5-430M. Dodatkowo pierwsze trzy miejsca nagrodzimy zaproszeniami specjalnymi na przyszłoroczny HotZlot 2011. Na zwycięzców rankingów cząstkowych czekać będą netbooki ASUS Eee PC 1001PX z procesorami Intel Atom N450. Codziennie osoba, która jako pierwsza poprawnie odpowie na pytanie, otrzyma plecak z logotypem Intela. Ponadto do wygrania będą także koszulki oraz gadżety dobrychprogramów. Po więcej informacji odsyłamy na specjalną podstronę z nagrodami.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną konkursową i przypominamy - start już w przyszły piątek, 1 października! Te kilka dni, które dzielą nas od pierwszego pytania warto wykorzystać na przykład do obejrzenia prezentacji Pawła Magotta z Intela zarejestrowanej na tegorocznym HotZlocie. Być może zdobyta w ten sposób wiedza przyda się podczas konkursu?

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (50)