WindowsInternet i komunikacjaPrzeglądarki stron WWWBaidu Spark Browser
Baidu Spark Browser ikona

Baidu Spark Browser43.23.1000.500

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Baidu Spark Browser to mało znana w naszym kraju, ale jak najbardziej godna uwagi przeglądarka internetowa bazująca na projekcie Chromium. Poza standardową funkcjonalnością znajdziemy w niej zestaw kilku ciekawych narzędzi, które pozwolą nam z poziomu programu pobierać torrenty lub klipy z serwisu YouTube itp.

Podobnie jak większość przeglądarek stworzonych na bazie istniejącego rozwiązania tak również Baidu Spark Browser zawiera większość sprawdzonych rozwiązań znanych z protoplasty. Wśród nich wymienić należy minimalistyczny interfejs graficzny, w którym jak największa powierzchnia w oknie programu przeznaczona jest na wyświetlanie zawartości strony internetowej, zintegrowany menedżer pobierania, mechanizm kart i tryb anonimowego przeglądania witryn incognito. Ponadto twórcy wprowadzili w Baidu Spark Browser zestaw kilku naprawdę ciekawych rozwiązań, które dodatkowo zwiększają komfort i wygodę korzystania z przeglądarki.

Pierwszym z udogodnień jakie trafiają w ręce użytkowników Baidu Spark Browser jest opcja pobierania klipów z serwisów YouTube i innych tego typu. Umożliwia ona wygodne zapisanie na dysku komputera ulubione materiały wideo w wybranej jakości, ich przekonwertowanie do formatu MP3, a także wyświetlanie filmików podczas surfowania w Internecie w specjalnych okienkach pop-up. Inne funkcje programu to wbudowany klient sieci BitTorrent, wsparcie dla gestów myszy oraz opcja synchronizacji danych z wykorzystaniem konta Google i tworzenia zrzutów ekranu z zawartością wybranej strony internetowej.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.816 ocen
Twoja ocena
ProducentBaidu Limited
Liczba pobrań18 354
Data aktualizacji28 kwi 2017
Rozmiar pliku1.56 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Baidu Spark Browser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)