Balloon Brothers na weekend

Balloon Brothers na weekend

Redakcja
20.11.2009 18:04

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Balloon Brothers - niesłychanie wciągająca gra logiczna w nadzwyczajnej oprawie audiowizualnej.

Zadaniem gracza jest dopasowanie trzech takich samych obiektów obok siebie i eliminowanie ich po kolei z planszy. Ich zniknięcie rodzi nowe miejsce dla kolejnych przedmiotów, których pojawienie się stwarza nowe kombinacje rozwiązań i manewrów. Całe pole gry można dodatkowo obracać zmieniając nie tylko obraz samej rozgrywki, ale również stworzyć nowe możliwości powiększenia swojego dorobku punktowego. Pomagają nam w tym głównie widowiskowe combosy, które pojawiają się w momencie ułożenia więcej niż trzech takich samych obiektów obok siebie. Należy uważać na wrogie czaszki, a przede wszystkim na ich rozmieszczenie na planszy, albowiem ciąg trzech z rzędu czach oznacza koniec gry.

Grę Balloon Brothers można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy recenzje niezwykle metalowego Brutal Legend, wydanych dopiero co na płycie dodatków do GTA IV - Episodes from Liberty City, a także najnowszej bijatyki Namco Bandai - Tekken 6. Na deser zaś dwie zapowiedzi - gier Disney Epic Mickey oraz Mass Effect 2. Rozpoczął się także konkurs, w którym główną nagrodą jest płyta główna firmy Gigabyte.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Dota 2 na weekend
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Prime World na weekend
Prime World na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (15)