WindowsMultimediaTworzenie i edycja filmówBandicut
Bandicut ikona

Bandicut3.7.0.759

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Bandicut to bardzo proste narzędzie doskonale sprawdzające się w podstawowej edycji wideo. Z jego pomocą szybko i sprawnie wytniemy z filmu wybrane elementy, a to wszystko bez ponownej kompresji, co pozwala zachować pierwotną jakość obrazu i ścieżki dźwiękowej.

Program obsługuje większość najpopularniejszych formatów wideo (wspierane kodeki to Xvid, MPEG-1, Motion JPEG itp.), umożliwiając początkującym użytkownikom wygodne wycinanie z materiałów wideo zbędnych elementów takich jak np. reklamy. Proces ten odbywa się bez rekompresji, dzięki czemu zaoszczędzimy cenny czas, a wyjściowy plik wideo charakteryzowała będzie oryginalna jakość. Obsługa Bandicut ogranicza się jedynie do zdefiniowania fragmentów, które zostaną zachowane po finalnym eksporcie wideo do pliku.

Uwaga!

  • Wersja testowa nie posiada ograniczeń czasowych, jednak na wyjściowym pliku wideo umieszczany jest znak wodny.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.54 oceny
Twoja ocena
ProducentBandisoft.com
Liczba pobrań25 420
Data aktualizacji21 cze 2023
Rozmiar pliku24.41 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Bandicut ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)