Bandicut ikona

Bandicut3.6.8.711

WindowsMultimediaTworzenie i edycja filmówBandicut
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Bandicut to bardzo proste narzędzie doskonale sprawdzające się w podstawowej edycji wideo. Z jego pomocą szybko i sprawnie wytniemy z filmu wybrane elementy, a to wszystko bez ponownej kompresji, co pozwala zachować pierwotną jakość obrazu i ścieżki dźwiękowej.

Program obsługuje większość najpopularniejszych formatów wideo (wspierane kodeki to Xvid, MPEG-1, Motion JPEG itp.), umożliwiając początkującym użytkownikom wygodne wycinanie z materiałów wideo zbędnych elementów takich jak np. reklamy. Proces ten odbywa się bez rekompresji, dzięki czemu zaoszczędzimy cenny czas, a wyjściowy plik wideo charakteryzowała będzie oryginalna jakość. Obsługa Bandicut ogranicza się jedynie do zdefiniowania fragmentów, które zostaną zachowane po finalnym eksporcie wideo do pliku.

Uwaga!

  • Wersja testowa nie posiada ograniczeń czasowych, jednak na wyjściowym pliku wideo umieszczany jest znak wodny.
Udostępnij
Bandicut 3.6.8.711wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.54 oceny
Twoja ocena
ProducentBandisoft.com
Liczba pobrań24 959
Data aktualizacji3 lis 2022
Rozmiar pliku26.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Bandicut ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)