Bandizip 3 z podglądem plików graficznych

Bandizip 3 z podglądem plików graficznych

Kuba Pawlak
28.02.2013 11:52

Pojawiła się stabilna wersja szybkiego i darmowego programu do kompresji danych Bandizip 3, który w pełni obsługuje najpopularniejsze formatach w tym ZIP, RAR czy 7Z.

Podstawowym atutem narzędzia jest jego prostota. Wyposażony on został w przejrzysty interfejs graficzny oraz zestaw jedynie niezbędnych funkcji, przez co program doskonale sprawdza się w domowych zastosowaniach, ale nie tylko. Z jego pomocą sprawnie wypakujemy zawartość dowolnego archiwum, stworzymy nowe archiwum o zadanym poziomem kompresji, podzielimy je na części lub zabezpieczymy hasłem. Bandizip oferuje również opcje usuwania plików po archiwizacji, pozwalającą automatycznie kasować z dysku dane, które poddaliśmy kompresji i które umieszczone zostały w archiwum. Nie zabrakło również funkcji testowania skompresowanych danych na występowanie różnego rodzaju błędów oraz wsparcia dla metody przeciągnij i upuść.

Obraz

Zdecydowanie największą nowością, która pojawiła się trzeciej wersji kompresora plików Bandizip jest wbudowana przeglądarka umożliwiająca podgląd plików graficznych. Zmiany jest jednak zdecydowanie więcej. W nowej wersji programu pojawiła się obsługa kolejnych typów archiwów (WIM, CAB, EXE) oraz możliwość archiwizowania dokumentów do takich formatów jak 7Z, ISO czy LZH. Ponadto udoskonalono szybkość kompresowania i rozpakowywania archiwów, pojawiła się obsługa długich nazw ścieżek (powyżej 260 znaków) oraz funkcja usuwania plików przed i po skapowaniu do archiwum. Autor wyeliminował również drobne błędy zgłaszane przez użytkowników.

Najnowszą wersję programu Bandizip 3 można pobrać z naszego serwisu w dziale Programy → Akcesoria → Kompresory plików. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do korzystania z aplikacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)