Będzie się grało! Kultowe gry za 1 zł – takiej akcji jeszcze nie było

Będzie się grało! Kultowe gry za 1 zł – takiej akcji jeszcze nie było

Będzie się grało! Kultowe gry za 1 zł – takiej akcji jeszcze nie było
01.05.2015 12:18, aktualizacja: 04.05.2015 15:07

W najbliższą środę rusza „Akcja za 1 zł”. Do zdobycia będzie 400 kodów, które obniżą ceny dobrych gier komputerowych w sklepie cdp.pl do zaledwie 1 złotówki. Kody będą czekać na 400 zwycięzców na stronie KodyRabatowe.pl.

Jakie to będą gry? Niestety jeszcze nie możemy zdradzić siedmiu tytułów, które będzie można zdobyć za złotówkę. To będzie niespodzianka, ale z pewnością będziecie zadowoleni.

Obraz

Akcja rusza w samo południe w najbliższą środę, czyli 6 maja, a zakończy się 12 maja, strona konkursowa została już uruchomiona. Każdy, kto zaloguje się na stronie w czasie trwania konkursu i odpowie na jedno pytanie, będzie mógł otrzymać kod rabatowy do wykorzystania w sklepie cdp.pl na jedną z siedmiu gier. Również na naszym portalu będziemy mieli dla Was miłą niespodziankę.

Do tej pory kodyrabatowe.pl przeprowadziły już cztery „Akcje za 1 zł”, w której do wygrania były kody rabatowe na książki, e-booki oraz czytniki Kindle. Wszystkie akcje cieszyły się ogromnym powodzeniem i ściągały tysiące internautów żądnych najwyższych rabatów. Platforma cdp.pl to jeden z największych w Polsce sklepów z kulturą i rozrywką. W ofercie sklepu znajdują się gry komputerowe, e-booki, książki, muzyka, filmy oraz sprzęt elektroniczny. Ten duet nie może zawieść.

Portal dobreprogramy.pl objął akcję patronatem medialnym.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)