Będzie się grało! Kultowe gry za 1 zł – takiej akcji jeszcze nie było

Strona głównaBędzie się grało! Kultowe gry za 1 zł – takiej akcji jeszcze nie było
01.05.2015 12:18
Będzie się grało! Kultowe gry za 1 zł – takiej akcji jeszcze nie było

W najbliższą środę rusza „Akcja za 1 zł”. Do zdobycia będzie 400 kodów, które obniżą ceny dobrych gier komputerowych w sklepie cdp.pl do zaledwie 1 złotówki. Kody będą czekać na 400 zwycięzców na stronie KodyRabatowe.pl.

bECLKDAl

Jakie to będą gry? Niestety jeszcze nie możemy zdradzić siedmiu tytułów, które będzie można zdobyć za złotówkę. To będzie niespodzianka, ale z pewnością będziecie zadowoleni.

350134609906001857

Akcja rusza w samo południe w najbliższą środę, czyli 6 maja, a zakończy się 12 maja, strona konkursowa została już uruchomiona. Każdy, kto zaloguje się na stronie w czasie trwania konkursu i odpowie na jedno pytanie, będzie mógł otrzymać kod rabatowy do wykorzystania w sklepie cdp.pl na jedną z siedmiu gier. Również na naszym portalu będziemy mieli dla Was miłą niespodziankę.

bECLKDAn

Do tej pory kodyrabatowe.pl przeprowadziły już cztery „Akcje za 1 zł”, w której do wygrania były kody rabatowe na książki, e-booki oraz czytniki Kindle. Wszystkie akcje cieszyły się ogromnym powodzeniem i ściągały tysiące internautów żądnych najwyższych rabatów. Platforma cdp.pl to jeden z największych w Polsce sklepów z kulturą i rozrywką. W ofercie sklepu znajdują się gry komputerowe, e-booki, książki, muzyka, filmy oraz sprzęt elektroniczny. Ten duet nie może zawieść.

Portal dobreprogramy.pl objął akcję patronatem medialnym.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bECLKDBj