Apple by uczynić iPhone’a 7 innowacyjnym usunęło złącze minijack. Nowy model wyposażony jest wyłącznie w złącze Lightning. Dostaliśmy jedno złącze dla słuchawek i ładowarki, a więc podczas ładowania nie podłączymy przewodowych słuchawek. No chyba że kupimy przejściówkę firmy Belkin.

bESosUdN

Użytkownicy iPhone’a 7 mają do wyboru: albo kupić słuchawki ze specjalnym złączem, albo skorzystać z przejściówki na minijacka. Oczywiście najlepiej by kupili bezprzewodowe słuchawki AirPods – cena to jedyne 800 złotych. Zajmijmy się jednak grupą, która nie ma zamiaru ładować AirPodsów co 5 godzin i wybierze słuchawki przewodowe. Chcący posłuchać muzyki podczas ładowania iPhone’a 7, szybko zobaczą, że to niemożliwe. Jedyne złącze jest zajęte.

350188199974561729

Z rozwiązaniem przybywa firma Belkin. Za 40 dolarów kupimy przejściówkę zwiększającą liczbę złączy w iPhonie 7. Niestety, nie dostajemy minijacka, a dwa złącza Lightning. Będziemy więc mogli do tej przejściówki podłączyć ładowarkę oraz słuchawki z odpowiednim złączem, albo ładowarkę i kolejną przejściówkę, do której podłączymy dopiero słuchawki.

bESosUdP

Z innowacji Apple już cieszą się producenci akcesoriów, sprzedaż przejściówek z pewnością wzrośnie. Wygląda na to, że użytkowników iPhone’a 7 łatwo rozpoznamy – będą nosić ze sobą sporo przejściówek, albo będą szukać zgubionych słuchawek AirPods.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (48)
bESosUeL