Biedronka wprowadza do sprzedaży nowe narzędzia. Cena jest atrakcyjna

Biedronka wprowadza do sprzedaży nowe narzędzia. Cena jest atrakcyjna
Źródło zdjęć: © Getty Images
Arkadiusz Stando

28.04.2021 16:57

Od poniedziałku (26.04) w wybranych sklepach sieci Biedronka pojawiła się nowa dostawa sprzętu dla majsterkowiczów. Tym razem w ofercie dyskontu znajdziemy opalarki i stacje lutownicze za 49,99 zł/szt.

Biedronka nie ujawnia zbyt wielu szczegółów na temat nowych urządzeń, ale specyfikacja techniczna wygląda całkiem nieźle jak na cenę produktów. Sprzęt sprzedawany jest pod szyldem marki Nitro Tools, którą dość często można znaleźć w tym dyskoncie. Te same zestawy opalarek i stacji lutowniczych sprzedawano w Biedronce już 2 lata temu, więc opinię na temat sprzętu można sprawdzić w sieci. I warto to zrobić przed zakupem.

Stacja lutownicza o mocy 48 watów umożliwia zakres temperatury od 140 do 470 stopni Celsjusza, regulowaną przy pomocy pokrętła. Sprzęt wyposażono w podajnik cyny, dwumetrowy przewód zasilający, 2 luty cynowe, gąbkę do czyszczenia grotów lutowniczych, podstawkę pod gąbkę, uchwyt na kolbę lutowniczą i 2 groty lutownicze. Oferta będzie dostępna do 8 maja 2021 roku.

Biedronka
Biedronka© Biedronka

Drugie z dostępnych w ofercie Biedronki urządzeń to opalarka Niteo Tools 2000 W. Sprzęt umożliwia dwa ustawienia mocy (1/2 kW), a w zestawie znajdziemy 4 wymienne dysze: szpachlową, powierzchniową, redukcyjną i grillową. Ta ostatnia może szczególnie przydać się w zbliżającym się sezonie grillowym, ale należy uważać na temperaturę. Sprzęt może się łatwo przegrzewać.

Obraz
© Biedronka

Oczywiście po sprzęcie za 50 zł nie należy spodziewać się cudów. Nie są to urządzenia do użytku dla profesjonalistów, a jedynie dla niedzielnych majsterkowiczów. Osobiście spróbuję zakupić stację lutowniczą, jeżeli będzie dostępna w okolicznym sklepie sieci Biedronka.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (45)