Big Deal Sale na GOG.com: 100 kluczy dla Czytelników dobrychprogramów!

Big Deal Sale na GOG.com: 100 kluczy dla Czytelników dobrychprogramów!

18.09.2017 21:10, aktual.: 12.10.2017 12:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W serwisie GOG.com ruszyła dziś naprawdę duża obniżka cen, Big Deal Sale. Ceny dziesiątek tytułów zostały przecenione niekiedy nawet o 95%, a wiele z nich osiągnęło właśnie najniższą cenę w historii. Ponadto przy okazji Big Deal Sale, specjalnie dla Czytelników serwisu dobreprogramy, przygotowaliśmy z GOG.com konkurs, w którym każdy może wygrać jeden ze stu kluczy do popularnych produkcji.

Big Deal Sale

Z grami oferowanymi po znacznie obniżonych cenach w ramach Big Deal Sale można zapoznać się na GOG.com. Dość powiedzieć, że znalazły się tam takie hity, jak Planet Nomads (największa dotychczasowa obniżka, o 25%), niezwykle klimatyczne Oxenfree (-75%), wysoko ocenione przez nas Realpolitiks (-35%, tutaj także największa dotąd obniżka ceny) czy uznany dreszczowiec Layers Of Fear.

Lista ponad 200 gier objętych Big Deals Sale dostępna jest na GOG.com.
Lista ponad 200 gier objętych Big Deals Sale dostępna jest na GOG.com.

Łącznie w obniżonej cenie można zdobyć nieco ponad 200 produkcji, zarówno uznanych hitów, jak i interesując produkcji niezależnych. Nawigację po tak szczodrej ofercie ułatwi menu. Można dzięki niemu zobaczyć listę gier szczególnie polecanych, kosztujących mniej niż 2 dolary czy obniżonych o 80% lub więcej. Ponadto gry można filtrować pod kątem gatunku: cRPG, logiczne, przygodowe czy gry akcji.

100 gier dla Czytelników dobrychprogramów!

Słowo się rzekło. Wraz z GOG.com, przygotowaliśmy dla Was aż sto kluczy do różnych gier dostępnych na tej platformie. W puli znalazły się między innymi takie produkcje, jak Planet Nomads, Overfall, Sudden Strike 4, Shelter i Shelter 2, Spelunky, Prison Architect, Technobabylon, A Golden Wake oraz wiele, naprawdę wiele innych. Co zatem trzeba zrobić, by otrzymać od nas grę?

Planet Nomads 0.7.0.0 Update Trailer

Do końca tygodnia, a zatem do niedzieli, 24 września, do godziny 23:59, wystarczy wybrać z katalogu produkcji aktualnie dostępnych na GOG.com swoją ulubioną grę, a następnie w nietuzinkowy sposób uzasadnić w komentarzu pod niniejszym artykułem swój wybór. W konkursie mogą wziąć udział tylko zarejestrowani użytkownicy, a każdy może zgłosić tylko jedną odpowiedź. Klucze z konkursowej puli będą przyznawane zwycięzcom losowo. Powodzenia!

Aktualizacja, 02.10.2017 r. Klucze trafiły do zwycięzców, serdecznie gratulujemy!

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (168)
Zobacz także