Bimber jak Tinder – aplikacja znajdzie towarzystwo do wspólnych toastów

Bimber jak Tinder – aplikacja znajdzie towarzystwo do wspólnych toastów22.02.2018 14:01
Mężczyźni z piwem w dłoniach z depositphotos
Mężczyźni z piwem w dłoniach z depositphotos

Szukanie sympatii przez Internet nie jest już dziś tak dużym zaskoczeniem jak jeszcze kilka lat temu, ale zaskoczeniem może być pojawianie się na rynku podobnych aplikacji, które służą do poszukiwania towarzyszy, ale nie życiowych, a do zupełnie innych wyzwań. Świetnym przykładem jest szybko zyskująca popularność, polska aplikacja Bimber. Wzorowana na randkowym Tinderze ma służyć do odnalezienia osób, które nie stronią od alkoholu i chętnie wybiorą się z nami na wspólną imprezę.

Zasada funkcjonowania aplikacji jest przy tym prosta i przede wszystkim zbliżona do wspomnianego Tindera. Przeglądamy tu profile osób będących w okolicy i które zainteresowane są wspólnym spożywaniem alkoholu. Gestami przeciągnięcia ekranu dajemy znać, czy również mamy na to ochotę, czy też dana osoba jako towarzysz imprezy nam nie odpowiada. W aplikacji możemy także tworzyć nowe imprezy w okolicy lub dołączać do już istniejących, a także korzystać z czatu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Wszystko wskazuje na to, że twórcy trafili swoim pomysłem w dziesiątkę. Program dostępny jest w Sklepie Play dla Androida od niedawna, ale już pobrano go ponad 10 tysięcy razy, a średnia ocen na podstawie ponad 150 głosów wynosi 4,7. Widać więc, że temat alkoholu trafia w potrzeby użytkowników i jak się okazuje, jesteśmy przy tym zainteresowani szukaniem przez Internet nowego towarzystwa do imprez.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Chociaż aplikacja dostępna jest jak na razie wyłącznie dla użytkowników Androida, twórcy zauważyli szybko rosnące zainteresowanie także użytkowników iPhone'ów. Aplikacja w wersji dla iOSa ma się ukazać najprawdopodobniej jeszcze w kwietniu, co potwierdzono wczoraj na Facebooku. Tymczasem do czasu premiery, Bimber w wersji na Androida możecie już pobierać za pośrednictwem naszego katalogu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (53)