BitDefender Internet Security 2011 na 8 urodziny dobrychprogramów!

BitDefender Internet Security 2011 na 8 urodziny dobrychprogramów!

Redakcja
07.12.2010 02:00, aktualizacja: 13.12.2010 13:54

Dokładnie 8 lat temu, 7 grudnia 2002 roku portal dobreprogramy.pl oficjalnie zainaugurował swoją działalność. Z okazji tego jubileuszu przygotowaliśmy dla Was superniespodziankę: pełną wersję doskonałego pakietu zabezpieczającego BitDefender Internet Security 2011 z 12-miesięczną subskrypcją definicji wirusów.

BitDefender Internet Security to pakiet przeznaczony do kompleksowego zabezpieczania komputera. W skład pakietu wchodzą Antivirus - program antywirusowy, Firewall - zapora sieciowa blokująca niebezpieczne skrypty i dialery, zabezpieczająca przed atakami hakerów z zewnątrz i filtrująca informacje wysyłane przez użytkownika, Antispam - moduł do ochrony przed spamem tj. niepożądanymi wiadomościami e-mail o charakterze reklamowym, Antispyware - moduł monitorujący system pod kątem zagrożeń ze strony oprogramowania szpiegującego oraz Parental Control - moduł umożliwiający blokowania dostępu do wybranych stron internetowych, blokowanie dostępu do Internetu w określonym czasie (np. w czasie przeznaczonym na odrabianie lekcji), a także blokowanie wybranych aplikacji.

Pakiet, całkowicie za darmo, może pobrać każdy, kto posiada konto w naszym serwisie. Jeśli takiego konta jeszcze nie posiadacie, jest to bardzo dobra okazja, aby się zarejestrować i odtąd uczestniczyć w społeczności czytelników dobrychprogramów pod własnym nickiem. Jeśli macie już konto, wystarczy udać się na specjalną stronę urodzinową 8lat.dobreprogramy.pl i cieszyć się bezpłatnym pakietem zabezpieczającym :-) Warto się spieszyć – akcja trwa tylko dzisiaj do 23:59!

Pakiet BitDefender to nie jedyna urodzinowa niespodzianka! Dodatkowe upominki przyznaliśmy 44 zarejestrowanym i wciąż aktywnym czytelnikom z najdłuższym stażem oraz 44 wybranym losowo spośród wszystkich aktywnych użytkowników w ostatnim miesiącu – razem nagrodziliśmy, nomen omen, 88 osób :-) Sprawdź, czy jesteś na liście nagrodzonych. Ponadto z okazji jubileuszu tradycyjnie już symbolicznymi upominkami nagrodzeni zostali nasi nieocenieni moderatorzy :-)

Dziękujemy Wam za te 8 lat i zachęcamy do dalszego odwiedzania naszego serwisu! Dziękujemy także firmom BitDefender i Marken Systemy Antywirusowe za włączenie się w celebrację naszych urodzin :-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (281)