bDUMACMR
Bitdefender Ransomware Recognition Tool ikona

Bitdefender Ransomware Recognition Tool

Strona głównaWindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceBitdefender Ransomware Recognition Tool
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bitdefender Ransomware Recognition Tool to program przeznaczony do identyfikowania zagrożeń typu ransomware. W szczególnych przypadkach może także podsunąć program, który odszyfruje dane.

bDUMACMT

Okienko programu ma dwa pola, które użytkownik powinien uzupełnić: ścieżka do notatki o okupie i ścieżka do folderu zawierającego zaszyfrowane pliki. Można uzupełnić tylko jedno, ale zmniejsza to szanse na prawidłowe rozpoznanie zagrożenia.

Na podstawie zaszyfrowanego pliku i notatki z żądaniem okupu program wskaże, jaki typ ransomware prawdopodobnie wkradł się na badany komputer. Nie ma tu 100% pewności, ale dostaniemy procentowe wartości prawdopodobieństwa. Informacje te są analizowane w chmurze Bitdefendera, ale nie są tam wysyłane nasze dane. Jeśli dostępne jest narzędzie deszyfrujące, pojawi się odnośnik pozwalający je pobrać.

Po każdym skanowaniu w katalogu %temp%\BDTool znajdziemy 2 pliki z logami, gdzie także znajdzie się wynik rozpoznawania ransomware. Warto też zaznaczyć, że Bitdefender Ransomware Recognition Tool można używać z linii poleceń: BDRansomRecognitionTool.exe -note:C:\temp\decrypt_my_files.html; -test:C:\encrypted;

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Kup program
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Bitdefender Ransomware Recognition Tool nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentBitdefender
Liczba pobrań751
Data aktualizacji26 wrz 2017
Rozmiar pliku11.26 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Bitdefender Ransomware Recognition Tool ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUMACNy
bDUMACNP