WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceBitdefender Ransomware Recognition Tool
Bitdefender Ransomware Recognition Tool ikona

Bitdefender Ransomware Recognition Tool

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bitdefender Ransomware Recognition Tool to program przeznaczony do identyfikowania zagrożeń typu ransomware. W szczególnych przypadkach może także podsunąć program, który odszyfruje dane.

Okienko programu ma dwa pola, które użytkownik powinien uzupełnić: ścieżka do notatki o okupie i ścieżka do folderu zawierającego zaszyfrowane pliki. Można uzupełnić tylko jedno, ale zmniejsza to szanse na prawidłowe rozpoznanie zagrożenia.

Na podstawie zaszyfrowanego pliku i notatki z żądaniem okupu program wskaże, jaki typ ransomware prawdopodobnie wkradł się na badany komputer. Nie ma tu 100% pewności, ale dostaniemy procentowe wartości prawdopodobieństwa. Informacje te są analizowane w chmurze Bitdefendera, ale nie są tam wysyłane nasze dane. Jeśli dostępne jest narzędzie deszyfrujące, pojawi się odnośnik pozwalający je pobrać.

Po każdym skanowaniu w katalogu %temp%\BDTool znajdziemy 2 pliki z logami, gdzie także znajdzie się wynik rozpoznawania ransomware. Warto też zaznaczyć, że Bitdefender Ransomware Recognition Tool można używać z linii poleceń: BDRansomRecognitionTool.exe -note:C:\temp\decrypt_my_files.html; -test:C:\encrypted;

Kup program
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentBitdefender
Liczba pobrań840
Data aktualizacji26 wrz 2017
Rozmiar pliku11.53 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Bitdefender Ransomware Recognition Tool ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)