WindowsInternet i komunikacjaPrzeglądarki stron WWWBitdefender Safepay
Bitdefender Safepay ikona

Bitdefender Safepay2.0.0.744

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Bitdefender Safepay to przeglądarka internetowa stworzona przez firmę Bitdefender, znanego i cenionego producenta oprogramowania zabezpieczającego, która kierowana jest do użytkowników często robiących zakupy przez Internet oraz korzystających z bankowości internetowej.

Program został wyposażony z szereg mechanizmów, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa podczas wykonywania jakichkolwiek transakcji w trybie online. Po uruchomieniu działa on w specjalnym wirtualnym środowisku SecureDesktop, które jest odizolowane od reszty systemu Windows. Co więcej, jeszcze przed daniem użytkownikowi możliwości dostępu do przeglądania stron WWW Bitdefender Safepay przeprowadza szybki skan newralgicznych lokalizacji na dysku w poszukiwaniu infekcji szkodliwym oprogramowaniem, zapewniając nam ochronę przed różnego rodzaju komponentami wykradającymi poufne dane i hasła. Ponadto aplikacja skuteczne zabezpiecza nas przed hakerami i różnego rodzaju szkodnikami rozpowszechnianymi na stronach internetowych.

Przeglądarka stworzona została głównie do bezpiecznych zakupów i płatności poprzez Internet, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby za jej pośrednictwem przeglądać standardowe witryny internetowe. Współpracuje ona z dowolnym oprogramowaniem zabezpieczającym i wyposażona została w prosty, ale dopracowany interfejs graficzny oferujący obsługę mechanizmu kart do przeglądania wielu stron z poziomu jednego okna programu. Nie zabrakło również funkcji wirtualnej klawiatury, pozwalającej na bezpieczne logowanie na stronach banku czy serwisów aukcyjnych itp.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.222 oceny
Twoja ocena
ProducentBitdefender
Liczba pobrań14 352
Data aktualizacji30 lis 2020
Rozmiar pliku1.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Bitdefender Safepay ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (45)