BitTorrent Inc. udostępnia μTorrent dla Androida

BitTorrent Inc. udostępnia μTorrent dla Androida

06.09.2012 11:12, aktualizacja: 06.09.2012 14:54

Kto by tam używał BitTorrenta na telefonie — chciałoby się powiedzieć, ale Android to przecież nie tylko smartfony korzystające z 3G z limitem pobierania. Na przystawce multimedialnej podłączonej do sieci domowej albo tablecie lub netbooku korzystającym z WiFi ma to już więcej sensu. Gama dostępnych w Google Play aplikacji do korzystania z sieci BitTorrent, jak i w ogóle peer-to-peer, nie jest duża, ale rośnie. Dziś poszerzyła się o program μTorrent wydany przez BitTorrent Inc.

Aplikacja, podobnie jak Androidowa wersja programu BitTorrent, jest na razie dostępna w wersji beta. Opis sugeruje, że kiedyś może być płatna. μTorrent nie ma limitów prędkości pobierania i rozmiaru pobieranego pliku, pozwala na wyszukiwanie plików, pobieranie bezpośrednio na urządzenie i obsługuje kanały RSS. Pobrane materiały multimedialne można odtwarzać z poziomu listy pobierania. Wizualnie prawie nie różni się od dostępnego obecnie jako wersja testowa BitTorrenta dla Androida, ma nawet identyczny opis, ale została przygotowana przez inny zespół programistów i prawdopodobnie będzie się rozwijać w nieco inaczej, podobnie jak ma to obecnie miejsce w przypadku desktopowych wersji tych aplikacji.

Obraz

Tym sposobem BitTorrent Inc. uzupełnił swoje portfolio aplikacji dla Androida. W Google Play znajdziemy również narzędzia do zdalnego sterowania desktopowymi wersjami programów tego producenta, które z kolei można pobrać z naszej bazy programów w dziale Programy → Internet i komunikacja → Bezpośrednia wymiana plików.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)