BlackBerry Vienna: drugi smartfon z Androidem od Kanadyjczyków

BlackBerry Vienna: drugi smartfon z Androidem od Kanadyjczyków

13.11.2015 14:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sytuacja BlackBerry na rynku smartfonów jest naprawdę słaba, nawet na rynku biznesowym sprzedaż jest znacząco poniżej oczekiwań. W celu poprawienia obecnej sytuacji firma postanowiła sięgnąć pod Androida. Do sieci wyciekły zdjęcia już drugiego modelu pracującego pod kontrolą najpopularniejszego mobilnego systemu operacyjnego.

Na rynku pojawił się już pierwszy smartfon BlackBerry z Androidem – model Priv. Producent nie zamierza poprzestać tylko na jednym urządzeniu, właśnie trwają pracę nad kolejnym smartfonem z zielonym robocikiem, który kryje się pod nazwą kodową Vienna. Na chwilę obecną znamy tylko jego wygląd, na dokładniejsze informacje musimy jeszcze poczekać.

Obraz

BlackBerry Vienna podobnie jak Priv będzie posiadał fizyczną klawiaturę, ale nie będzie ona wysuwana, zostanie umieszczona na stałe pod wyświetlaczem. To właśnie klawiatura będzie wyróżniać produkt BlackBerry na tle większości smartfonów z Androidem, w których stawia się wyłącznie na dotykowy wyświetlacz. Z pewnością zobaczymy także autorskie aplikacje, które skierowane będą głównie dla rozwiązań biznesowych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)