Błąd w iOS 11 wycisza alarmy. Czas kupić klasyczny budzik?

Błąd w iOS 11 wycisza alarmy. Czas kupić klasyczny budzik?

Błąd w iOS 11 wycisza alarmy. Czas kupić klasyczny budzik?
22.11.2017 11:05, aktualizacja: 22.11.2017 11:21

Najnowsza wersja iOS-a oznaczoną liczbą 11 jest oceniana jako jedna z najgorszych w historii tego systemu operacyjnego. Wydane zostało bowiem oprogramowanie, które zawiera masę błędów, co za rządów Steve’a Jobsa z pewnością nie miałoby miejsca. Właśnie dowiedzieliśmy się o kolejnym, który przestawia wszystkie alarmy w tryb cichy.

iOS 11 okazał się wyjątkowo niedopracowanym systemem operacyjnym, zwłaszcza jeśli spojrzymy na wysoki standard, do którego przyzwyczaiło nas Apple. Firma z Cupertino wydała oprogramowanie, które ma problemy ze stabilnością działania i odczuwalnie mocniej drenuje akumulator od swoich poprzedniej wersji. Do tego dochodzą takie niedociągnięcia jak liczący z błędami kalkulator czy autokorekta nie pozwalająca napisać litery „I”.

Według wątku, który pojawił się na Reddicie, użytkownicy iPhone’ów nie tylko mogą otrzymać wynik 24 dodając do siebie cyfry 1,2 i 3, ale mogą także zaspać do pracy. Błąd odkryty w iOS 11 sprawia, że smartfon wycisza wszystkie ustawione alarmy. Nie brakuje skarg osób, które twierdzą, że kilkukrotnie ustawione alarmy nie zadziałały.

350206926585685953

Nie została jeszcze poznana dokładna przyczyna błędu. Wiadomo jednak, że dotyka ona tylko części użytkowników. Jedynym sprawdzonym rozwiązaniem jest przywrócenie iPhone’a do ustawień fabrycznych. Obecne informacje wskazują, że błąd nie jest powiązany z konkretnym modelem urządzenia. Występuje on zarówno na iPhonie 7, jak i na nowszych modelach, w tym także na jubileuszowym iPhonie X.

Apple nie przyznało się jak dotąd do błędu. Użytkownikom, którzy nie chcą spóźnić się do szkoły lub pracy, pozostaje więc czekać na aktualizację, przywrócić iPhone’a do ustawień fabrycznych lub kupić tradycyjny budzik.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (45)