BLIK nową metodą płatności w iTaxi. Na zachętę rabat na przejazdy w lipcu

BLIK nową metodą płatności w iTaxi. Na zachętę rabat na przejazdy w lipcu

iTaxi wprowadza płatności BLIKIEM (Getty Images)
iTaxi wprowadza płatności BLIKIEM (Getty Images)
Oskar Ziomek
01.07.2019 16:57

iTaxi wprowadza do swojej oferty możliwość płacenia BLIKIEM. To kolejne ułatwienie dla klientów, dla których korzystanie z tej metody płatności może być – przynajmniej na początku – po prostu opłacalne. Aby zachęcić do używania BLIKA w iTaxi, w lipcu w przypadku tej metody płatności naliczany będzie 30-proc. rabat, który może wynieść maksymalnie 15 złotych.

Rozszerzenie oferty o możliwość płatności BLIKIEM to bezpośrednia odpowiedź na zmieniające się realia. Jak wynika z badań, BLIK jest coraz popularniejszą metodą płatności w Polsce. Tylko w pierwszym kwartale 2019 roku zrealizowano już w ten sposób prawie 40 milionów płatności. To wynik prawie 3 razy wyższy, niż w tym samym okresie rok temu. 75 procent płatności BLIKIEM to jednak zakupy internetowe.

iTaxi wprowadza płatności BLIKIEM, fot. materiały prasowe.
iTaxi wprowadza płatności BLIKIEM, fot. materiały prasowe.

- Aplikacja iTaxi to naturalne środowisko dla płatności mobilnych BLIK. Dzięki połączeniu tych dwóch innowacyjnych rozwiązań, cała obsługa przejazdu i płatności za niego realizowana jest wyłącznie za pośrednictwem smartfona – mówi Magdalena Kubisa, Dyrektor Rozwoju Biznesu Polskiego Standardu Płatności, operatora systemu BLIK. - BLIK wchodzi w zupełnie nowy segment rynku, jakim są przewozy osób oparte o wykorzystanie technologii. To segment w którym do tej pory królowała gotówka oraz karty.

Twórcy dodają także, że płatności BLIKIEM, poza kwestią wygody, są po prostu bezpieczne. W przypadku chęci korzystania z płatności jednym kliknięciem, pierwsza transakcja w danej aplikacji czy na stronie internetowej wymaga dodatkowego potwierdzania.

Więcej nowości w iTaxi

Warto przypomnieć, że niedawno w iTaxi pojawiły się także inne nowości. Aplikację uzupełniono o możliwość realizowania kursów na żądanie i voucherów B2B. Poprzednim razem duże zmiany pojawiły się na początku ubiegłego roku, kiedy aplikacja otrzymała odświeżony interfejs.

Aplikację iTaxi znajdziecie w naszym katalogu oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)