MacOSInternet i komunikacjaPrzeglądarki stron WWWBlisk
Blisk ikona

Blisk19.0.60.43

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Blisk to przeglądarka stron internetowych oparta na Chromium stworzona z myślą o programistach. Dzięki niej można przygotowywać i testować witryny sieciowe zarówno na PC, jak i na innych urządzeniach, w tym smartfonach i tabletach.

Przeglądarka dla twórców stron internetowych

Pomimo wspomnianych opcji, Blisk umożliwia oczywiście bezproblemowe surfowanie po internecie, ale tak naprawdę przeglądarkę warto zainstalować po to, by wykorzystać jej możliwości w trakcie pracy nad własnymi projektami. Zwłaszcza, że Blisk został wyposażony w funkcję symulowania wyświetlania stron na rozmaitych telefonach (od niewielkich iPhone’ów 5s do ogromnych urządzeń pokroju Google Pixel XL). Dostępne jest wsparcie ekranu dotykowego, rozmaitych trybów wyświetlania obrazu, zmiany rozdzielczości i wielu innych parametrów.

Porównywanie widoku strony na komputerze i telefonie

Specjalny tryb pozwala na wyświetlanie tej samej strony internetowej na telefonie i komputerze obok siebie (Blisk w czasie rzeczywistym synchronizuje adres danej witryny sieciowej i pozycję przewijania), dzięki czemu możemy porównywać jej interfejs na obu wspomnianych urządzeniach i w razie potrzeby odpowiednio go modyfikować.

Automatyczne odświeżanie

Blisk odświeża wszystkie zakładki za każdym razem, gdy użytkownik wprowadza zmiany w kodzie źródłowym strony, więc nie musimy po każdej modyfikacji robić tego ręcznie.

Blisk – najważniejsze cechy:

przeglądarka stron internetowych oparta na Chromium zawiera rozmaite narzędzia dla programistów umożliwia symulowanie wyświetlania stron internetowych na telefonie porównywanie widoku strony na PC i smartfonie funkcja automatycznego odświeżania strony po wprowadzeniu zmian

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentBlisk
Liczba pobrań68
Data aktualizacji25 lip 2022
Rozmiar pliku111.33 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Blisk ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)