Blown Away: First Try ikona

Blown Away: First Try1.6.4

AndroidGryZręcznościoweBlown Away: First Try
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Blown Away: First Try to gra zręcznościowa, w której wcielamy się w postać małego, wyglądającego kosmicznie stwora, który krąży po kolejnych planszach szukając części, z których może odbudować swój dom.

W krótkim filmie otwierającym grę poznajemy historię naszego bohatera. Długo budował swój dom, ale przez wichurę rozpadł się on na malutkie kawałki. Wiatr rozrzucił je po wielu planszach, które musimy pokonać, kolekcjonując część po części. Tutaj na graczy czeka jednak spore utrudnienie, bo nasz bohater potrzebuje mieć pełen akumulator energii, której używa do teleportowania się między poszczególnymi elementami każdej planszy, np. skakać lub przenikać przez grube mury. Dlatego musi jak najczęściej poruszać się po gruncie. Ale gdy idziemy, wcześniejsze fragmenty danej planszy znikają za naszymi plecami. Musimy zatem przemieszczać się na tyle szybko, aby odzyskać wszystkie części domu i dotrzeć do mety na każdej z plansz, a jednocześnie umiejętnie gospodarować energią i nie zniknąć na arenie gry. Pomysł na grę jest więc ciekawy, a atrakcyjności dodaje jej zarówno świetna, komiksowa szata graficzna, jak też rytmiczna i wpadająca w ucho muzyka.

Aplikację można zintegrować z usługą Gry Google Play. To pozwoli zapisywać nasze wyniki w google'owej chmurze, synchronizować stan rozgrywki między urządzeniami z Androidem, odblokowywać kolejne osiągnięcia oraz porównywać nasze wyniki z tymi, które osiągają inni użytkownicy Blown Away: First Try.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań90
Data aktualizacji26 lut 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Blown Away: First Try ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)