Bluboo D1: smartfon z czterema obiektywami za 399 złotych

Bluboo D1: smartfon z czterema obiektywami za 399 złotych

Bluboo D1: smartfon z czterema obiektywami za 399 złotych
29.06.2017 21:44

Smartfony chińskich producentów potrafią zaskoczyć niską ceną, oferując przy tym warte uwagi rozwiązania. Potwierdzeniem jest wchodzący właśnie do sprzedaży Bluboo D1, smartfon z aż czterema obiektywami kamery, wyceniony na tylko 399 złotych.

Główna, umieszczona z tyłu kamera składa się z dwóch obiektywów. Pierwszy o rozdzielczości 8 MP, drugi oferujący 2 MP. Jednak tylko ten pierwszy służy do fotografowania obiektów, drugi wykorzystywany jest do uzyskania lepszego efektu rozmycia tła. W gorszych warunkach oświetleniowych będziemy mogli skorzystać z dwóch diod doświetlających.

Nie tylko z tyłu umieszczona została kamera składająca się z dwóch obiektywów, taki sam układ zastosowano także z przodu. Nad wyświetlaczem umieszczono dwa obiektywy – pierwszy do robienia zdjęć ma 5 MP, drugi to już 0,3 MP. Ponadto użytkownik podczas robienia selfie może skorzystać z diody.

Obraz

Do zalet należy również zaliczyć Androida 7.0 Nougat. Urządzenie jest wyposażone w 2 GB RAM i czytnik linii papilarnych. Reszta elementów jest już znacznie mniej ciekawa. Otrzymujemy bowiem 5-calowy wyświetlacz HD (720×1280 pikseli), procesor MediaTek MT6580A i 16 GB na dane z opcją dołożenia kolejnych gigabajtów za pomocą karty microSD. Zadowalający czas pracy będzie starał się zapewnić akumulator o pojemności 2600 mAh.

Obudowa została wykonana ze stopu aluminium. Pod ekranem umieszczono diodę do informowania o nowych powiadomieniach i która potrafi także pulsować w rytm odtwarzanej muzyki. Smartfon jest dostępny kolorze czarnym, złotym i niebieskim. Sugerowana cena detaliczna Bluboo D1 wynosi 399 złotych.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)