Bonsai Defense na weekend

Redakcja

25.01.2013 18:56, aktual.: 25.01.2013 19:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Bonsai Defense - oryginalną i niezwykle klimatyczną grę logiczną z dużym naciskiem na elementy taktyczne oraz strategiczne.

Bonsai Defense - Gameplay

W Bonsai Defense gracz czuwa nad wzrostem własnego drzewa i zarządza jego rozwojem. Można je "karmić", przycinać i w dowolnie kształtować zarówno pod kątem przyrostu jak i samej formy. W zależności od poziomu trudności będzie się ono rozwijało w sposób przewidywalny lub zupełnie losowy co dodatkowo utrudni rozgrywkę.

Naszym głównym zadaniem w procesie pielęgnacji jest szczególna dbałość o owoce, które po pewnym czasie będzie zradzać drzewo. Owocom przypisane są różnorakie funkcje. Są przyspieszające wzrost rośliny lub odwrotnie (odcinanie niechcianych gałęzi), produkujące energię do rozwoju innych owoców, chroniące drzewo przed szkodnikami czy wstrzykujące truciznę mającą zatrzymać zmasowany atak pasożytów. Celem gry jest wyprodukowanie jak największej liczby kwiatów, z których będziemy mogli zebrać określoną ilość nektaru dającego w efekcie końcowym zwycięstwo w grze.

Trzeba przyznać, że Bonsai Defense to oryginalna i zarazem niezwykle wciągająca pozycja. Ponadto całość przedstawiona została w bardzo dobrej i przyjemnej oprawie audiowizualnej. Te wszystkie aspekty, a także wiele innych, które odkryjemy w trakcie gry z pewnością spowodują, że pozycja zainteresuje sporą rzeszę graczy.

Grę Bonsai Defense można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
Trove na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (11)